Autoskola/Avtoshkola

Posovetujte pozhalujsta kakuju avtoshkolu lu46e vsego vibratj i kakogo instruktora?:)Pasakiet luudzu - kuru autoskolu un instruktoru vislabaak izveeleeties?:)

D

K Katrina 20.09.2006

Ja u4ilas' v 6kole FORTUNA, ne skazu 4to super:/ nam teoriju prepodaval stari4ok kotorij protiv zens4ini za ruljom:)))) on voobs4e nam ni4ego(devu6kam) ne objasnjal govoril eto vam ne nado, instruktor bila zens4ina Natalija, o4en' horo6o obu4aet.

I inguna 20.09.2006

Iesaku Draugu autoskolu un tur visi instruktori labi,zinu ka tur 26.septembrii saakas vakara grupa,bet var gadiities ka nav vairaak briivas vietas,zvani 26020672 un uzzinaasi

A asd 19.01.2007

Sam uchusj v Autopriekse, obsoljutno nikakih pritenzij k nim, da i ne slishal nichego plohogo o nix. Sovetuju !