Autoskola Andžs un Ko - Apmācība

Ja izvēlaties šo autoskolu, jārēķinās ar sekojošo:
1. Par līgumu pat neiedrošinieties domāt;
2.Apmācību karti varbūt dabūsiet redzēt pirms valsts eksāmena (ja pietiks pacietības mācīties);
3. Čeki - kas tas tāds?;
4. Apmācības ilgums - aptuveni gads;
5. Ļoti liela varbūtība, ka teorijas eksāmenu kārtosiet mašīnā, kad notiek kādam citam praktiskā apmācība (ekstremālas sajūtas);
6. Tā kā galavārdu pirms valsts eksāmena jāsaka skolas šefam, bet pārsvarā viņš ir zaļā pūķa gūstā, apmācība mēdz ieiiiiiilgt.
7. Lai izbaudītu praktiskās braukšanas apmācību, nāksies pastāvēt dzīvajā rindā ( vai arī patrenēties teorētisko eksāmenu uz aizmugurējā sēdekļa).
Ja Jums ir daudz naudas un vēlme attīstīt pacietību kā arī citas pozitīvas nemateriālās vērtības - laipni aicināti.

I

B bot 18.08.2008

Tu tur mācīes 1 gadu? :)))

D didi 24.03.2009

Tiesi ta, es tur aizgaju macities 2006 gada!
Teoriju lasija no gramatas (ta ka uz nodarbibam var nenakt)
brauksanas instruktors bija labs, mierigs!!!Tas ir vienigais + taja skola!!!
Tagad macos cita, tur jau nau ko darit!!!Tas pats Andris loooooooooti mil iedzert, un puikas stastija ka vins iedzeris sedeja blkus un lasija avizi, kamer tas braukaja pa Rigu!!

E ES 31.03.2009

Nu vo ja instruktots dzer apmacibas laika, tad nebaidies ar mazu atrumu braukt stavosa auto ieksa. Problemu tev nekadu(ne juridisku, ne veselibas), un instruktors pec tam pavisam cits bus.

B bufu 03.08.2009

Nu hvz pats dabuju tiesibas kkur pirms 2 gadiem 6menesos (tik ilgi tapec ka kkadus 2 menesus pa vidu izlaidu, jo vidusskola gaja uz beigam un nebija laika), pazina tiko dabuja tiesibas 4menesos, zinu ari tadus kas ir dabujis pec diviem gadiem, ta ka laiks ir atkarigs tiri no pasa, ja nedirsisi vinam virsu, teoriju noliksi viena no pirmajam reizem(mana laika to vareja darit cema telpas katru piekdienu un tikai pirms teorijas eksamena vins ieteica lai masina kko papilda, bet nebij obligati), ja kaut cik normali maki braukt un ir laiks tad tiesibas var dabut samera atri, par to dzivo rindu ir divejadas emocijas - no vienas puses baiga niksana, no otras puses vari verot ka citi brauc, redzet vinu kludas, ko kur ka darit un pats tadus sudus netaisit un lidz ar to ari stipri paatrinat laiku lidz eksamenam, par to dzersanu ir cits stasts ir jau dzirdets ka vins plosto menesi vai ilgak mana laika par laimi tas neatgadijas, ta ka man eksamens bija paris dienas pec janiem pats biju patikami parsteigs ka vins uz brauksanu nakamaja diena pec janiem ieradas tiri svaigs, ta ka ja esi daudzmaz apkerigs un paskritisks cliveks tad nevajadzetu but problemeam.
P.S.
Ja tu ar to mierigo instruktoru doma Rimondu tad sorry vienu reizi ar vinu braucu un taja pasa likas ka tulit aizmigsu pie stures

L lauros 03.04.2013

Līku pirms 6 gadiem, instruktors bija Andris, labs instruktors, patika iedzert, bet mācīja ļoti labi. Jau labu laiku mācēju ar auto apieties un braukāju. Pirmais instruktors no šīs autosskolas mani jau pēc 4 reizes palaida uz skolas braukšanas eksāmenu pie Andra. Andris riktīgi mani samācīja, braucu pie viņa vēl 7 reizes. Jā, o.k liku arī teoriju aizmugurējā sēdēklī, bet ja saproti noteikumus nav problēmu to arī nokārtot. Visu noliku ar pirmo reizi, gan CSDD toriju, gan braukšanu. Andris palīdzēja ātrāk to visu sakārtot CSDD. Foršs čalis, iesaku iet pie viņa. Bet grūti viņu sadabūt.