Autoserviss Salaspils ielā 6b - Slikts serviss

Atvedām mašīnu 27.12.2017. Vakarā uz autoservisu, kas atrodas salaspils ielā 6b, rīgā, lai mašīnai veiktu remontu. Par pakalpojumu protams netika izsniegts ne čeks, ne arī kvīts. Tika sarunāts, ka mašīna būs gatava jau nākamajā dienā. Kā arī tika norunāts, ka mašīnu varēsim paņemt pēc darba ap 18.00. Kā jau arī sarunājām bijām klāt norunātajā laikā, taču neviena nebija uz vietas. Tāpēc zvanījām meistaram, taču viņš neatbildēja. Pagaidot ilgāku laiku tomēr devāmies mājās bez mašīnas, par laimi dzīvojam netālu, tāpēc arī tika izvēlēts šis autoserviss. Atnākot mājās pēc kāda laika tomēr izdevās sazvanīt meistaru. Viņš atbildēja, ka nebija uz vietas, jo esot bijusi kāda pārbaude, iespējams no vid, un viņam nav kārtībā visi dokumenti, tāpēc izvēlējās labāko stratēģiju - mukšanu! Šajā telefonu sarunā tika sarunāts, ka varēsim paņemt auto 29.12.2017. 8.00 no rīta, jo mums ir nepieciešama mašīna, lai nokļūtu uz darbu. Bijām klāt norunātajā laikā un vietā, taču atkal neviena nebija uz vietas, kā arī telefons uz kuru zvanījām bija izslēgts. Gaidījām līdz 9.00 un joprojām neviena nebija. Nekas cits neatlika kā doties uz darbu ar sabiedrisko, kas radīja papildus izmaksas no mūsu puses. Kā arī dēļ tā tika nokavēts darbs, kas arī radīja papildus problēmas! Uzskatu, ka šī ir necienīga attieksme pret saviem klientiem. Pēc šādas situācijas vairāk nekad negriezīšos šajā autoservisā un citiem arī neieteiktu!
Neiesaku citiem šo autoservisu, jo netiek cienīti klienti un turēts vārds!

C critical thinker 29.12.2017

ļoti jau iespējams, ka šādā statusā šī servisa arī vairs nemaz nebūs :)

Z Zita.Z 30.12.2017

Beigās automašīnu saņēmāt?

A arturionr1 28.04.2019

Piedraudējām ar policiju. Čalis nakts laika saremontēja auto. 7 no rīta pats piezvanīja un paziņoj, ka varam paņemt auto.

N Nanny 21.12.2018

Esmu loti neapmierinata ar so servisu.Aizvedam masinu lai nomainitu radiatoru.Samaksajam 165 eiro,ceku neiedeva.Nobraucam ap 7km masina slapst nost un neiet.Tadu problemu mums nebija.Vedam atpakal.Itka noversa problemu,zvan mums-masina gatava.Panemam masinu,nobrauca ap 3km.4x noslapa..vedam uz citu servisu uz diagnostiku..atkal 60eiro..nosutija mus uz citu servisu ,kura strada ar elektroniku..visu salaboja..viss super..vel 175 eiro..Sanak ka serviss Salaspils iela mums nozaga naudu un vel saplesa masinu-lienot elektronika..neko no ta nesaprotot..uz zvaniem neatbild..ignore