www.sudzibas.lv Autoserviss Par krapnieku autoservisu Mukusalas apli

Autoserviss - Par krapnieku autoservisu Mukusalas apli

Gribētu briidinaat visus potenciaalos klientus nekad neiegriezties autoservisaa, kas atrodas pie Muukusalas aplja, pie veikala Riiga Plaza. Sis cilveeks reklamee sevi kaa lielu specialistu, bet patiesiba ir krapneks. Virs laboja masinu, par kuras remontu samaksaaja vairaak kaa 200 latu. Peec tam radas jauna probleema, kuras iepreks nebja. kad viirs zvanija un izteica izbrinu par to, servisa iipasnieks pa telefonu teica, ka vinjs zina, kas taa par problemu un ka taas noveersana maksaas veel 160 latus. Mees devaamies uz Dizelju centru, kur so vainu salaboja par 45 latiem. Esiet uzmanigi, servss tek reklameets ss.lv Links uz to:

I

T ToInga 06.06.2011

Ja pati esi lošara, neviens cits nav vainīgs!

R radiators 06.06.2011

Tur jau bail iet tuvumā. Bail, ka nogalinās.

J Juris 07.06.2011

Jā, pašam ir bijis nācies iegriezties šajā kantorī un neesmu apmierināts. augstas cenas un džeki atļaujas drusku par daudz ar jūsu auto...es savu auto vedu labot, nevis ar to raļļot un svilināt riepas!!!