autoserviss Ogre,Ausekļa prospekts - mšīnas remonts

NEKAD NEDODIET SAVAS MASINAS REMONTET AUTOSERVISA OGRE, AUSEKLA PROSPEKTA 11A!!! Man pieputa pilnas ausis, ka ir nomainits tas, tas, tas un nodiraja 100latus, bet rezultata ka velak uzzinaju detaļas ir vecu vecās un mainits nav nekas!!! Ieberzos konkreti! NETICIET VIŅIEM-APČAKARĒS TĀ, KA NEMANĪS!!!

Z

M Modris4 19.01.2011

ko tu muuldi :D man un maniem paziistamie, jau visu pastaaveesanas laiku kas tamliidziigs tur nau gadiijies, ganjau tu esi šii servisa skaudulis kas salst savaa garaažaa :D

E es 19.01.2011

Pilnīgi piekrītu!!! Mani arī pasūtīja tālāk 2 mājas.Cik konstatēju nu nav neviena tur normāla meistara!!! Saraškina kantora.Aizbraucu uz Rīgu, tur pa 30 min sataisīja un pa normālu ceņņiku.LIELAIS FUI šim kaktu kantorim!!!Tiešām nebrauciet uz turieni-ja godīgi neiesaku!

Z ZAX 19.01.2011

Modri-vai tik Tu neslepies zem Jankas varda? Man riebjās, ka čakarē acīs skatoties!!! Ja saremontē godīgi, es vēl pa virsu uzmetīšu, bet ja piečakarē un vēl nekaunīgi melo- NECIESU!!! Labi, ka Ogre maziņa-drīz vien visus klientus pazaudēs!!!

W www.salaboauto.lv 26.03.2011

Laipni lūgti www.salaboauto.lv mājas lapā.

Mūsu projekta mērķis ir sniegt uzskatāmu informāciju par autoservisiem visā Latvijas teritorijā. Jums tiek dota iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu no visām mūsu datubāzē pieejamām auto darbnīcām, ņemot vērā tās piemērotību Jūsu vajadzībām un ērtāko atrašanās vietu. Mēs palīdzēsim potenciālajam pakalpojuma saņēmējam atrast labāko šo pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu misija ir kļūt par vadošo autoservisu katalogu un mēs ticam, ka kopā mēs spēsim šo nozari veidot godīgu un atvērtu saviem klientiem.