www.sudzibas.lv Autoserviss nekvalitatīvi, nemākulīgi, neprofesionāli veikts darbs

Autoserviss - nekvalitatīvi, nemākulīgi, neprofesionāli veikts darbs

nekvalitatīvi un neprofesionāli veic auto remonta darbus, paņemot automašīnu servisā, notur līdz pusotram mēnesim, paņem naudu, bet nepadarītais darbs jau parādās pēc 30-50 km , izbraucot no servisa, ņem autiņu atpakaļ, ilgi , it kā, meklē vainu, neizdara un viss notiek atkal pa apli, serviss strādā labāko post padomijas laiku stilā, nomaina rindu nenozīmīgu detaļu, bet nediagnosticē patieso automobīļa kļūmes iemeslu

J

M Mazais666 16.08.2017

Atdevu remontā busu it kā labā servisā"SIA JĒKABPILS AUTOCENTRS"nomainija lodbalstu pēc nepilna mēneša tas izkrita labi ka viss beidzās veiksmīgi neviens necieta .ATOCENTRIS par nekvalatīvu izpildītu darbu noplēsa no manīm nenormalu cenu ,ja salīdzināt ar RĪGAS lielajiem atocentriem kur stundas darbs sastāda maksimum 33EUR ar nodokli tad JĒKABPILS AUTOCENTRĀ -57EUR +NODOKLIS .,UZCENOJUMI VISĀM REZERVES DAĻĀM-no100% līdz 150% plus apliek ar 21%nodokli preci kurai jau ir aplikta ar21% nodokli
Salīdzinājumam eļļa(izlejamā) servisā maksā -11.50 -litrā ,veikalā to pašu eļļu (kaniņās pa 4Lkura skaitās labāka un dārgāka)pārdot no5.50 līdz 6.50EUR par litru.Tā mūs čakare "krutie" servisi.Ja dot atlaidi tad atlaide sanāk par uzcenojumu -tas ir apmeram tā 100%pielika un iedeva -20%.Dara ko grib .Ja sadomajat izmantot ši servisa pakalpojumus tad labi padomājat.

Y yolo88 15.11.2017

Dārgi patiešām ir. Katalizatora nomaiņa man izmaksāja pie 400 eiro, turklāt veco neatdod, pasūta meklēt miskastē. Skumji.