Autoserviss Iļģuciema ielā 1 - Antiremonts

Mainījām Audi 80 bremžu diskus un klučus, nezinu, kā mainīja un vai vispār samainīja, bet nu čīkstēja jau nu drausmīgi pēc servisa - teica, ka vajag "pietrīties" un tad vairs nečīkstēs...esmu sieviete, bet ne "blondīne", zinu, ka tā nav jābūt...čīkstēja aptuveni trīs mēnešus...tad aizbraucām uz citu servisu un izrādās, ka JĀMAINA BREMŽU KLUČI!!! Nezinu gan cik ilgi jākalpo jauniem bremžu klučiem, bet tas noteikti nav tikai 3 mēneši!!! Ņemot vērā to, ka auto tiek izmantots tikai nokļūšanai uz un no darba...
Tas vēl nav viss...tā kā tas ir tuvākais serviss, pie sīkām ķibelēm griezāmies tieši tur, bet konstatējām, ka mums tiek ieliktas nevis jaunas detaļas (lai gan naudu ņem par jaunām), bet gan lietotas...un kā par nelaimi mums, šī servisa saimniekam arī ir Audi 80...:( Tā, ka zinām, kur paliek mūsu pirktās detaļas...

A AAA 27.09.2010

Čīkstēšana ir no bremžu kluču materiāla sastāva, tas ir, ja materiāls ir cietāks, tad arī čīkstēs, ja mīkstāks, tad nečīkstēs.

J jānis 03.03.2011

Pilnīgi nepiekrītu dāmītes izteiktajam, pazīstu šo servisu jau sen, nekad nekādu problēmu nav bijis, drīzāk ir piedāvāti vairāki bremžu kluču varianti un atiecīgi cenas, droši ka pati izvēlējusies tos lētākos, apsurds, zinu ka pie viņiem brauc pat no rēzeknes un bauskas, godīgākus meistarus vēl pameklēt vajag, nekad neko lieku nemaina un pat pabrīdina par citām detaļām un mezgliem kuri tuvojas savam finišam, patiešām blondīne.

V ViktorsTamkovičs 04.03.2011

Cienījamā Larisa, audi 80 ar valsts Nr., EC6770 īpašniece, Jūs manā servisā mainījāt priekšējos bremžu diskus un klučus 14.11.2009., pie citiem speciālistiem griezāties 2010.g. septembrī. Lētākos bremžu klučus, kurus Jūs pati izvēlējāties, kuri uz to brīdi maksāja 9. Ls pēc 10 mēnešu lietošanas būtu grūti nosaukt par jauniem. Man ļoti žēl ka negriezāties pie manis ar pretenziju tad kad Jums likās aizdomīga bremžu skana (čikstēšana), domāju ka būtu visu Jums izskaidrojis un nepatīkamo situāciju atrisinājuši. Neskatoties uz to ka publicējāt negatīvu atsauksmi par manu darbu, Jūs vienmēr esat gaidīta manā darbnīcā.
Ar cieņu Viktors.
Tel: 25911113

Какое - то время сам работал в этом автосервисе, но даже после того, как сменил место работы предлагаю этот сервис знакомым, кому нужен небольшой текущий ремонт, ибо и сами там машину чиним, конечно с глобальными ремонтами порой лучше ехать в оффициальные сервисы, хотя и тут совсем неплохо справляются. Светлана, я уверен на все 100, что вы сами решили ставить дешевые детали, а учитывая, что Виктор Тамкович написал вам в ответ, вы сами - кузнец своего несчастья.