www.sudzibas.lv Autoserviss Bukaišu ielā 12c Krāpšana, mēli, neprofesionālisms

Autoserviss Bukaišu ielā 12c - Krāpšana, mēli, neprofesionālisms

Lūdzu, uzmanieties no cilvēkā, ko sauc par Andreju Terentjevu. Viņš pieņem pasūtījumus, kā meistars automašīnu labošanai pēc ss.lv un lūdz avansa maksājumus rezerves daļu vai speciālo instrumentu pirkšanai (bez dokumentiem, jo cenas taču viņam ir vislabākās, ko jūs). Iztērējot visus avansus, viņš pārceļas uz citu vietu, nesamaksājot pat garāžas nomu un algas darbiniekiem, jo pats ļoti reti kaut ko dara. Melo vienā baltā gabalā. Visām pretenzijām momentāni izgudro pretargumentus.
Tie, kas jau ir cietuši no šā darboņa, lūdzu, pievienojieties kopīgai tiesas prāvai! Rakstiet savu stāstu par blēdi komentāros – cik, kad, kādā situācijā utt.
Опасайтесь человека, которого зовут Андрей Терентьев. Он дает на ss.lv объявление о ремонте машин как автосервис. Предлагает хорошую цену, но при любых возможностях просит предоплату на запчасти или инструменты. После получения денег - кормит завтраками, а после истечения срока аренды помещений, переезжает на следующее место. Лжет и выкручивается в каждом слове. На все претензии выдумывает контраргументы. Кто уже от него пострадал - присоединяйтесь, группа из более 10 пострадавших готовит на него заявление в полицию о мошенничестве.
Если вы также пострадали от коммерческой деятельности Андрея, расскажите о своей ситуации в комментариях.

S Sandis Slišāns 06.02.2017

Jā to čalli nedrikst atstāt nesodītu,lai vai kā,bet tik naglijs. Es caur draugu,uzticoties atdevu auto remontā. 180 e sakuma darbiem,pec tam 300 e motora iegādei. Rezultatā nulle izdarīts,izkrapta nauda un vēl samainīts labs aķis,saskrapets ar dziļām švīkām priekšējais stikls. Es pievienojos jebkādai darbībai pret šo aferistu.

J justice4ever 07.02.2017

Vislabākā ricība, lai par viņu uzzina visi. Pārpubilcējiet šo informāciju, kur vien varēsiet! Lai viņš neatrod vairs nevienu pasūtījumu.