www.sudzibas.lv Autoserviss, automašīnas pulēšana. Nekvaletatīvs auto pulēšanas serviss

Autoserviss, automašīnas pulēšana. - Nekvaletatīvs auto pulēšanas serviss

Vēlos pievienot sūdzību saistībā ar auto pulēšana. Klientu serviss ir vienreizējs, savukārt auto tika nopulēts ļoti nekvalitatīvi, kā arī pulēšanas laikā mašīnai tika sabojāta krāsa. Nākotnē, noteigti, vairs neizvēlēšos šā servisa pakalpojumus un ieteigtu citiem, pirms šā servisa izvēles, padomāt.
Paldies par darbu!

RR servis

N Neapmelo 07.08.2017

Sūdzība nepamatota, jo tie divi plekji ir no putnu kakam. Un tas nevar izpulēt un izcełas vina tikai tapec ka ir vasks sasprudis sadedzinataja pasta. Rec kur durvis veel nepuleetas un ja labi ieskatas balta svika ka ir ta ir pirms puleeshanas.
Pilnigas aplamiibas ka kautkas butu darits nepareizi. Un tas nu nekadigi nav RR sevis.

N Neapmelo 07.08.2017

Kad putns nokaka masinu, kaku vajaga noskalot vai nomazgat. Auto dienzel nav sabojats.. tie divi plekji ir ar putna kakas skabi izdedzinati. Diemzel to tik labi nevaretu izpulet. Izceljas, jo vasks tur ir sasprūdis. Sūdzība ir nepamatota un aplama. Ka redzams ir bilde durvis neuzpulētas aizmugurejas kur Jums jau ir tas baltais krasas stripa. Un prieksejas jau uzpuletas. Ja arī kautkas bija slikti. Zvanat atbraucat pastastishu paradishu. Sī sūdzības ir pilnīgi aplama. RR servisam ar šo vispār nav sakara

Kad griezos pie jums ar savu autiņu, es meklēju pulētāju ar kvalitāt, bez pārtaisīšanas, proti, pārtaisīšanai man nav laika. Diemžēl esmu jūsos ļoti vīlies un ceru, ka mana sūdzība kādam palīdzēs. Es ar to domāju, palīdzēs saprast kādi ir bojājumi ar putnu kakām un kādas tik tiešām ir sabojātas puliera durvis. Man vairs nav komentāru.
P.S. Pielikumā bilde, ar puliera kļūdu par kuru neviens pasūtītājs nebūtu priecīgs, jo durvju pārkrāsošana prasa naudu un laiku, kura man nav!

N Neapmelo 07.08.2017

Šajā bildē var redzēt to durvi vēl pirms pulēšanas un tā švīka jau tur ir. Kā var redzēt priekšējās durvis jau ir uzpulētas, bet aizmugurējās nav. Švīka ir gan pirms gan pēc. Nevar izpulēt durvij iekšējo kanti, tas vnk nav iespējams.

N Neapmelo 08.08.2017

Gribēju tik pateikt ka RR servis šeit nav nekāda sakara. Pakalpojumus veica Mobile Polish un RR servis tikai iznoma Telpas. Būtu jauki ja varētu izdzēst to kur rakstīts ka tas ir RR servis, jo tas nav. Un kā tad var rasties tā švīka pēc pulēšanas ja vińa jau bija pirms pulēšanas ? Kur bildē tas ir redzams ?
RR servisam ar to visu nav nekāda sakara. Šiss serviss ir augstakaja līmenī ar neskaitāmām pateicībām, labi kvalitatīvi paveiktiem darbiem. Ja kādu gribat nomelnot tad tikai uz vienīgi Mobile Polish.. būtu jauki ja savu sūdzību vai izdzēstu vai izlabotu. Un šai sūdzībai nebūtu nekāda sakara ar RR servisu.