Autoserviss Auto-forma - krāpnieki

Neiesaku nevienam braukt uz šo servisu, vienalga kāda pakalpojuma dēļ! Īpašnieks Dmitrijs ir nekaunīgs krāpnieks, kurš ar kuponu palīdzību un un nepareiziem diagnostikas slēdzieniem muļķo cilvēkus, radot nevajadzīgus izdevumus uz remontiem. Aizbraucot pie viņiem, liekas nedaudz dīvaini un aizdomīgi, ka serviss ir tukšs, pāris darbinieki sēž un garlaikojas. Attieksme pret klientiem ir vienkārši nekāda!

F

Dannii Disaster 18.05.2013

Man arii liekas, ka shis serviss nav labs. Biju, kaadu laiku atpakalj, nopirkusi kuponu, bet sazvaniit un pierakstiities bija ljoti gruuti, jo, vai nu neceela telefonu, vai teica, ka paarzvaniis, bet nezvaniija -- un taa vairaakas reizes peec kaartas. Kad beidzot izdevaas sazvaniit (nervi JAU bija sabojaati), runaaja rupjaa tonii un teica, ka agraak kaa peec meenesha nepierakstiis, vai nu varu maksaat vairaak, ja gribu pakalpojumu sanjemt aatraak.

Biju tur garaam braukusi (tai pashaa dienaa), un iebraucu vinju servisaa - apskatiit kas vinjiem tur par taadaam nereaalaam rindaam, ka var tikai peec meenesha mani pierakstiit. Nekaadas rindas nav, meistari blandaas bez darba, serviss ir tukshs!!!

Radaas iespaids, ka kaut kas ar tiem kuponiem nav riktiigi. Varbuut taada strateegija... zin, ka cilveeks tik ilgi negaidiis un arii negribees njemties ar taam kupona atgrieshanas proceduuraam -- citi, varbuut, vienkaarshi piekriit piemaksaat klaat, lai sanjemtu pakalpojumu aatraak.

Beigu beigaas, atdevu to kuponu vienai paziistamai meitenei, jo jau peec attieksmes sapratu, ka negribu ar taadu kantori sadarboties. Meitene peec tam teica, ka labaak nebuutu njeemusi no manis to kuponu, jo ar sho servisu tikai noteereeja laiku un sabojaaja nervus, un arii pret vinju tur iztureejaas nelaipni -- par savu naudu Tev veel jaaluudzas, lai Tev kaads pieveersh uzmaniibu. Vinja teica, ka bija sajuuta, ka tas dzheks vinjai tuuliit pateiks: "Ko Tu ar savu kuponu te atvilkies?"