Autoserviss 4U - Slikts serviss

Šādi izskatās (Sk. Foto) tikko nomainīti jauni bremžu diski, saņemot savu mašīnu no šī autoservisa, kas kopā ar nesaskaņotu bremžu suportu remontu man izmaksāja 358 eiro (pat it kā ar iedotu atlaidi) .

Administrators uz manu pretenziju atbildēja, ka mašīna pēc bremžu disku nomaiņas pastāvēja pāris dienas ārā pie viņiem sētā, nolija lietus un parādījās šādi rūsas pleķi, rādot man, ka redz kā ar break cleaneri var tak notīrīt. Klientus tur par muļķiem. Dārgi, ilgi un nekvalitatīvi. Neiesaku šo vietu.

NeWVeL 27.08.2021

foto?

Foto

Foto

S sersh 27.08.2021

Tikko nomainītu jaunu aizmugurējo bremžu disku foto un remonta izmaksas.

J Jānis Smelters 27.08.2021

Negribu te gudroties, bet parasti tā arī ir, nolīst lietus un ja tu nebrauc, momentā viņi tādi arī paliek kā foto un tur nav pat liela nozīme ražotājam, vienīgi citiem pie centra viņi ir krāsoti un parasti tā krāsa arī ilgi tur neturas virsū...

B Baltā ēna 27.08.2021

Nu ko lai Tev saku , sāpi saprotu bet tie ir jauni bremžu diski . Tur tu neko nepadarīsi. Personīgi ieteiktu A.B.S firmas ar pārklājumu ļoti labi izskatās pat pēc 2 gadiem . + cena nav arī liela.

K Kauna Stabs 12.02.2023

Absolūti nepamatota, apmelojoša sūdzība no cilvēka, kuram nav nekādas saprašanas par procesiem par ko cenšas runāt. Tieši tādi arī paliek pilnīgi jauni bremžu diski pēc lietus. + darbu izmaksas arī izskatās adekvātas, ņemot vērā, ka serviss piedāvā 12 mēnešu garantiju savam darbam.

Пока могу рассказать только одно - моя машина находится в этом сервисе с 19.07.2023, сегодня 22.08.2023 с проблемой диз. двигателя. Один раз, спустя 3 недели мне её отдали с нулевым решением проблемы. И я оставлю подробный отзыв в зависимости от конечного результата.

K Kaspars Senbergs 21.09.2023

Ja kādreiz šis serviss varbūt bij' ok tad tagad te nokāš naudu pasaka ,ka mainīts tas un tas ,bet apskatot bojāto vietu secini,ka nekas nav darīt ,bet nauda tiek no klienta noplēsta .Vienvārd sakot ja ko taisāt šai servisā tad vienmēr prasiet lai parāda veco detaļu ko mainījuši citādi tai lapā ko izsniedz ir sarkstītas muļķības lai reiķins būtu liels ,un tu esi piedirsts.