www.sudzibas.lv Autoservisi negrib krāmēties ar sīkumiem Neviens serviss neuzņemas veikt gaisa filtra remontu

Autoservisi negrib krāmēties ar sīkumiem - Neviens serviss neuzņemas veikt gaisa filtra remontu

Labdien, te Jums no Talsiem rakst.
Man ir folksfāgen golfiņš un gāju es uz tehnisko un meistars teica, ka tā kā viss lab, bet CO par lielu un ka nedos apskat, pirms es to CO nesatais.
Ā, un tas viss bija Rīgā, ne jau Talsos, jo es pie māsas vīra ciemos atbraucu. Un tai Purciemā ir tāds mazs serviss- es tur ej iekšā un vēl viens svešs pinkains vīrs nāk iekšā. Tas vīrs jautā- ka viņam kāds tur ir auto un vajag to ģeneratoru salabot uz ko servisa meistars brīdi padomā, paverass griestos, piemeiedz acis un sper vaļā- Mēs ar ģeneratoriem nekrāmējamies.
Nākošā mana kārta- es jautāj, tā un tā, ka man to gaisa filtru jālabo, jo citād CO pa liel. Man arī atšuva, ka filtrus viņi vispār nelabo. Un gāj es kreņķīga prom uz cit serviss un visus tas pats, neviens negrib ar mani krāmēties. Bet man vēl tikai 30 nesen palik.
Es tagad nezin kā lai to CO salabo, - varbūt Rīdzenieki var ieteikt kur šādos gadījumos jagriežas. Es būt gatav zosi nokaut tam kas man palīdzēt to murg atrisināt.

V Vadik 17.11.2010

Tu man vari atbildet ka var LABOT )))))) /// gaisa filtru vinu jamaina bet ne jalabo!!!

P posts 18.11.2010

ģerevņa

E ELvi 18.11.2010

Nu izspied taču sajūgu līdz galam.

A Aņdžejs 01.12.2010

Zvanat man salabošu un nomainīšu lai var iziet apskati T26871154

W www.salaboauto.lv 26.03.2011

Laipni lūgti www.salaboauto.lv mājas lapā.

Mūsu projekta mērķis ir sniegt uzskatāmu informāciju par autoservisiem visā Latvijas teritorijā. Jums tiek dota iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu no visām mūsu datubāzē pieejamām auto darbnīcām, ņemot vērā tās piemērotību Jūsu vajadzībām un ērtāko atrašanās vietu. Mēs palīdzēsim potenciālajam pakalpojuma saņēmējam atrast labāko šo pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu misija ir kļūt par vadošo autoservisu katalogu un mēs ticam, ka kopā mēs spēsim šo nozari veidot godīgu un atvērtu saviem klientiem.

A Andreis 26.03.2011

Inara tu esi ka murgs . Izmet savu golfinu miskaste .

L LelleBezMatiem 26.03.2011

ināra, uzraksti vēl kādu sūdzību, tev labi sanāk :))