AUTORENT

Sveiki!!!!

Es veelos paust savu neapmierinatibu par so auto nomas kompaniju.
Kad loti neadekvati izturas pret klientiem.
Es velejos iret automasinu saja noma un pazvaniju un pieteicu.UN pateica,ka drosibas nauda kas jaiemaksa ir 50Ls,bet izlasot neta ir 20Ls.
UN piezvaniju lai pajautau cik tad iisti ir jaamaksa?
AR mai saka runat apmeram sada teksta:kas ir nevari samaksat?? es varu izlabot ja neta ir 20Ls??kas ir nav naudas ko samaksat??? es pateicu 50Ls??
Vai sadi var iztureties pret cilveku,kas velas iziret masinu??

K

K kristine 23.03.2007

es nevelos lai butu redzams mans vards un inbox!!!

K Krišs 23.01.2009

Man arī ir nācies par šo autonomu dzirdēt tikai sliktas lietas. Varbūt tāpēc arī viņa saucas par lēto cenu autonoma. Kādas cenas, tāda attieksme.

I IvandaLiepa 16.02.2009

No savas pieredzes varu teikt, ka "Autorent" kliente esmu jau trīs gadus un drošības nauda vienmēr ir bijusi LVL 50 - tā kā, šai sūdzībai nepiekrītu!Starpcitu uzņēmuma klientu apkalpošanas menedžeri arī ir forši un laipni jaunie cilvēki!
Arī mašīnas ir ļoti labas (jaunas) par labu cenu!

: :D 16.02.2009

Izveelieties noma.lv, man nekad nav bijusas nekaadas probleemas. Straadaajot tuurisma informaacijas centraa ieteiktajiem klientiem viss arii bijis Ok.

I inta kalna 10.06.2009

Iesaku izvelēties auto nomu www.mwauto.lv automašinas jaunas, cenas normālas un ļoti patīkama apkalpošana. Pasai ieteica pamēģināju un tagad nav kauns ieteikt citiem. Ar Autorent nemaz nevar salīdzināt.

I Ivars 20.08.2009

Par mwauto es gan neteiktu neko labu, cenas reklaamaas uzraada mazaakas a iisteniibaa ir lielaakas un serviss arii nav labs!!!

A Andris 16.10.2009

Iesaku mw auto, nekad nav pievīluši, vienmēr punktuāli un laikā kā norunāts, jā mājas lapā gan ir drusku citas cenas kā reklāmās, bet nebūt nav tās augstākās.Esmu apmierināts un citiem arī nav kauns ieteikt.