AtrisinātaAutonovacijas.lv - Krāpnieks

Sveiki.Auto pārdevējs vārdā Artūrs. Iegādājos pie viņa auto,stāstīja ka no Vācijas vislabākā mašīna nobraukums reāls utt.Vēlāk uzzināju ka pats kaut kur atgriezīs spidometru pa kādiem 60tūk. Nepietiek ar to ka ar servisa grāmatu sameloja,vēl visām klāt reģistrācijas gads cits nekā internetā stāv. Visas mašīnas viņam ir "labas". Pēdiņās.Izrādās visi auto tiek pirkti Lietuvā,irgan slīkoņi gan smagi sisti. Uzzināju to caur auto dīleri veicot apkopi. Cenas nenormālas par lūžņiem.Lūdzu esiet uzmanīgi un nepērciet pie viņa auto.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.02.2016

Uzņēmuma 'Auto no Vācijas' pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par nepatiesu.

Atbilde no AUTO NO VACIJAS 09.03.2016

Aplama sūdzība!

Sūdzība ir reģistrēta no viltus izveidota profila Hihihi neatklājot savu identāti. Mēģinot sazināties ar lietotāju Hihihi šīs sūdzības autors neatbild. Dotajā brīdī esam vērsušies policijā ar iesniegumu par viltus uzņēmuma nomelnošanu publiskā vidē.
No krimināllikuma: 157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu tīšu izplatīšanu izdomājumu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —
soda ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām.

Nosodām ļaundaru-(konkurentu rīcību).Saprotam ka piedāvājam labas automašīnas no Vācijas par ļoti konkurējošām cenām, iesakām lietotājiem būt gudriem un pašiem dzīvē pārliecināties par to.
Ar cieņu, Sia AUTO NO VĀCIJAS administrācija.

H

Z Zukers2015 02.01.2016

ļoti daudz informācijas, pilnīgi var saprast, kas par cilvēku

M Mikus Eglitis 16.01.2016

Man ar ir problēma ar sho suni..