Autonoma.lv - Slikts serviss
Es neiesaku izmantot Autonoma pakalpojumus. Personāls nav orientēts uz klientu, ir rupjš, un transportlīdzekļi ir netikai sliktā stāvoklī — tie rada drošības risku vadītājam un pasažieriem
Es neiesaku izmantot Autonoma pakalpojumus. Personāls nav orientēts uz klientu, ir rupjš, un transportlīdzekļi ir netikai sliktā stāvoklī — tie rada drošības risku vadītājam un pasažieriem
Pievienot komentāru