www.sudzibas.lv Automobilis v.n. JZ4221 Slikta attieksme, satiksmes noteikumu neievērosana

Automobilis v.n. JZ4221 - Slikta attieksme, satiksmes noteikumu neievērosana

Vakar gāju Kauguros pa Raiņa ielu un mani gandrīz notrieca mašīna ar valsts numuru jz4221. Diemžēl neredzēju, kas bija pie stūres, bet acīmredzami šī mašīna stipri pārsniedza ātrumu, ņemot vērā to ka Raiņa ielas sākumā (no slokas stacijas puses) ir uzstādīta ceļa zīme - dzīvojamā zona. Tas nozīmē, ka šajā posmā braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 20 km/stundā un gājējiem ir priekšroka. Žēl, ka tur nav uzstādīti radari. Jo daudzi mani paziņas sūdzās, ka šajā rajonā ir pat notreiiktii cilvēki. Tādus vaditasjus ir jāsauc pie atbildības. Lai to varētu kontrolēt ir jāuzliek radari un videokameras Raiņa ielā, jūrmalā. Tur atrodas arī skola un veikali. Gribētos pa Kauguriem staigāt droši, nevis baidīties no tādiem šoferima kā automašīnai ar numuru lz4221.

BondsBonds 03.01.2020

Tūlīt pat uzstādīsim radaru, atradīsim vadītāju, zvanīsim un brīdināsim.

B bujaans 08.01.2020

Diemžēl pie mums ir tā ka notriec cilvēku, bet policijas atbilde ir "ja jums nav video mums nav jēgas braukt"
Jāņem piemērs no rietumeiropas, ja par tevi savāc gana daudz sūdzību tu tiec saukts uz pārrunām.