www.sudzibas.lv "Automehāniķis" Edgars Barlots (Olafs Garais) Krāpj klientus, darbu NEKAD neizdara, melo.

"Automehāniķis" Edgars Barlots (Olafs Garais) - Krāpj klientus, darbu NEKAD neizdara, melo.

Vēlētos brīdināt VISUS, kuriem ir auto un kuriem nav pastāvīga autoservisa vai automehāniķa. Šī "sūdzība" savākta no vairāku cietušo liecībām (diemžēl, viņu vidū ir šī cilvēka draugi, kas ir pats nožēlojamākais). Tautās klīda baumas, ka ir viens automehāniķis, kurš pieņems jūsu auto jebkuŗā dienā, par izdevīgām summām un gala rezultāts būs lielisks. Kādu laiku tā arī bija, bet tas bija gadus 4, 5 atpakaļ.
Automehāniķis šodien:
automehāniķis Edgars Barlots (Olafs Garais) prasa par darbu un detaļām ļoti lielas summas (lai gan izveidojies mīts, ka viņš labo lēti), nauda par detaļām vienmēr jāiedod uzreiz aploksnē, jo cilvēkam 'visādas problēmas' un 'pašam liekas naudas nav', bet tas ir pats mazākais. Darbs nekad netiek izdarīts, detaļas atstātas vecās (bijuši pat gadījumi, kad "vecās" izņemtas un ieliktas vēl sliktākas), kā arī atstātais auto tiek lietots privātajām vajadzībām.
Viņam ir tendence pazust uz nedēļām ar klientu atstātajiem auto. Auto tiek atgriezts netīrs, nesalabots un ir gadījumi, kad vēl sliktākā stāvoklī, kā iepriekš.
Kad šis cilvēks tiek saukts pie atbildības, sākas iežēlināšanas process - "Man grūti", "Ģimenē problēmas" utml. līdzīgi stāsti, atvainošanās un solījumi par naudas atgriešanu.
Un šeit arī viss beidzas. Mehāniķis naudu ir savācis, iztērējis, darbu nav izdarījis, tikmēr jau pieteicies nākamais klients un aiziet!
NEKAD, NEKAD NEVEDIET LABOT SAVU AUTO PIE EDGARA BARLOTA! CILVĒKAM NAV NE KAUNA NE GODA! VIŅŠ APRĀPJ VISUS - DRAUGUS, PAZIŅAS UN PAT ĢIMENES LOCEKĻUS!
Konkrēti šī automehāniķa bezkaunībai ir grūti noticēt, līdz pats neesat ar to saskāries, ko no sirds nevienam nenovēlu.
Izvēlieties autoservisus prātīgi un, protams, nekad nenāks par ļaunu pašiem iepazīt savu auto - varbūt ir lietas, ko paši savām rokām varat izdarīt.
Ja kādam rodas vēlme pēc pierādījumiem - rakstīt uz e-pasta adresi [slēpt]@inbox.lv. Manās un citu apkrāpto interesēs ir panākt, lai Edgara Barlota noziedzīgās darbības tiktu apturētas un neviens cilvēks vairs neiekristu šī "lieliskā" automehāniķa tīklos.

A agulbiits 25.09.2013

To "Olafs Garais" var aizmirst. Edgars laikam beidzot sakaunējies, ja jau maina sociālajos tīklos vārdu katru dienu. Šodien "Facebook.com" viņu sauc Garais Edgars. bildi izdzēsis.

K Kaspis 26.09.2013

Cik pazīstama situācija!
Pirms pāris gadiem tiku apkāsts identiskā veidā, tik, visam pa virsu, aizdevu vēl viņam naudu. Ļoti negodīgs cilvēku, kurš izstrādājis kaut kādu cūcisku naudas iegūšanas shēmu, kas, kā rādās, vēl aizvien darbojas. Redzēju arī Apollo.lv rakstu par to gadījumu ar ģimeni, kurā gaidāms bērns. Nav komentāru. Ceru, ka ar tām publikācijām, kas par Edgaru Barlotu parādījušās pēdējās nedēļas laikā, viņa negodīgajam naudas iegūšanas veidam tiks pielikts trekns punkts. Pietiek mums Latvijā mērgļu.

J JanisMihelsons 26.09.2013

Man pašam nē, bet draugam bija problēmas ar automehāniķi vārdā Edgars Barlots, ar iesauku Olafs. Atceros, arī stāstīja, ka mehāniķis nozudis ar auto, telefonu neceļ. kamēr citi draugi bija redzējuši kā meistars vizinās ar auto pa Rīgas ielām. Beigās kaut kādas detaļas vēl tur bija nofenderētas. Kosmoss!

Z Zhanettt 26.09.2013

Pievienojos! Arī mana ģimene ir cietusi no šī cilvēka nekaunīgās rīcības. Naudu un nervus vairs neatgūt, bet, ja kas, sūdzības autoram/-ei uz e-pastu nosūtīju savu stāstu, varbūt tas var noderēt.

Starp citu, šis raksts taču ir par viņu:

Skumīgi, ka jāpaiet vairākiem gadiem, kuru laikā negodīgs cilvēks mierīgi var turpināt savas pretīgās darbības, līdz kāds saņemas un publiski pastāsta par to. Pati jau arī klusēju. Mehāniķis tomēr bija labs draugs vīra brālēnam.