Automazgātuve Starwash - attieksme

Kolektīvās iepirkšanās portālā iegādājos kuponu auto salona ķīmiskai tīrīšanai + žāvēšanai.

6.04. es zvanīju uz automazgātuvi, lai pieteiktos uz salona tīrīšanu un saņēmu atbildi, ka tuvākāis iespējamais laiks ir pēc nedēļas 13.aprīlī. Auto ir jaatved 9 no rīta, bet saņemt to atpakaļ verēs uz vakara pusi. Šis man likās pieņemams laiks, tāpēc pieņēmu piedāvājumu un pierakstījos.

Neliela atkāpe - mūsu ģimene dzīvo Imantā, savukārt mazgātuve atrodās Teikas pusē. Mūsu ģimenē ir 2 nedēļas vecs bērns, kam par godu arī vēlējāmies sakopt auto. Un kā jau Jūs saprotat - laiks ar tik mazu bērnu mājād ir saspringts un lai ieplānotu dienu bez auto ir nepieciešams labs laika menedžements.

Un te nu sākās negatīva pieredze - 13.04. vīrs cēlās pirms 8, lai nogādātu auto uz mazgātuvi. Auto tika pieņemts (jocīgākais, ka neviena kvīts par to netika iedota) un tika sarunāts, lai salons pavisam droši ir sauss - brauksim pakaļ nakamās dienas rītā uz plkst. 9.00. Tā nu svētdienas rītā vīrs ar 2 sabiedriskajiem transportiem brauca uz mazgātuvi, lai saņemtu auto.... neiztīrītu!!! Darbinieka komentārs bija - atvainojamies, bet iepriekšējā dienā esot bijis daudz apmkelētāju par pilno cenu, tāpēc mūsu auto iztīrīt nav sanācis!!! Manuprtāt šāda attieksme nav pieļaujama! Turklāt Starwash darbinieki varēja vismaz telefoniski brīdināt par to, ka pakalpojums netika sneigts un meklēt citu risinājumu, lai nebojātu cilvēkiem brīvdienu, jo situācija norisinājās svētdienas agrā rītā. Protams, vīram tika piedāvats atstāt auto mazgātuvē vēl vienu dienu vai arī braukt nākamajās brīvdienās, bet pēc šādas attieksmes šis piedāvājums vairs neliekās saistošs. Esmu ļoti vīlusies Starwash auto mazgatuves (ne)sniegtajos pakalpojumos un arī Jums neiesaku izmantot viņu pakalpojumus, īpaši caur kuponiem!

V