Automazgātuve Rīga - Slikts serviss

Gribu uzrakstīt sūdzību uz automazgātuvē kurā saucas "Automazgātuvē Riga" un atrodas Daugavgrīvas iela 51 , atdevu savu BMW uz ķīmisko tīrīšanu, darbinieks pateica ka būs gatava pēc 5 stundām, sanāca atbraukt pakaļ mašīnai stundu ātrāk un ieraudzīju ka tas darbinieks sēž mašīnā aizmugurēja sēdekļi , dzer alu un smēķē! Labi ka neaizbrauca pabraukt kadu apli pa rajonu! Paši domājat- braukt jums uz tadu mazgatuvi vai ne(sanāca nobildet to darbinieku) , Paldies.

Работяга 19.09.2018

Kapec nofilmejat miskastei klat? Nevareja kaut kadu normalu fonu dabut?

Dainis 19.09.2018

Bmw pieminēšanai vajadzēja kaut kā izcelt jūsu sociālo stāvokli vai morālo pagrimumu?

N Nikolaas 19.09.2018

Kā tad neizbrauca apli, izbrauca un kā vēl. Par pārējo, kas notika uz aizmugurējā sēdekļa - es nestāstīšu, bet kad atnācāt viņš atpūtās. Tak ja teica piecas stundas, tad piecas...