Autolizings - Krapnieciba

sveiki!
man ir tāda problēma, biju paņēmis uz līzinga mašīnu (Swedbank) un sāku jau just, ka laikam nepavilkšu, jo mašīna sāka jukt un brukt.. sataisīju un izdomāju nodot mašīnu trešajai personai ar nomas izpirkuma līgumu, kas tika parakstīts savstarpēji, bez notāra apstiprinājuma, tad trešā persona neveica maksājumus un bankai nācās mašīnu ņemt nost. Tad trešā persona uzzinot to, ka mašīna tiks noņemta noskrūvēja visu, ko var pārdot un no mašīnas palika tikai virsbūve. Tagad ne policija, ne banka neizrāda nekādu interesi par notiekošo un liek maksāt par visiem izdevumiem, kas radās, kad mašīnas pārpalikumu atņēma un vel tagad jāmaksā par mašīnu kuras man nemaz nav un kura nemaz vairs nav lietojama! Un pats mašīnas izjaucējs veiksmīgi ticis sveikā cauri un tupina interneta portālos ievietot sludinājumus, kuros raksta par to, ka vēlas pārņemt nākošo mašīnu līzingā un pārdot atlikušās rezerves daļas. Esmu arī uzzinājis, ka šī nav viņa pirmā reize, kad kaut kas tāds notiek un arī iepriekšējā reize viņam bijusi tīri veiksmīga. Varbūt kāds arī ir saskāries ar šādu, ļoti nepatīkamu situāciju un veiksmīgi ticis galā?

I

A andrejs 17.09.2010

Pirms tam nevarēji painteresēties, vai viņam nav problēmas iepriekš bijušas? Tā ož pēc krāpšanas. Protams, Tev policijā pateiks, ka saistības te var kārtot tikai civillietu ietvaros, bet tā kā šādi gadījumi ar viņu ir vairāki un viņš jau meklē nākošos, tad te ir viennozīmīga krāpšana, par ko ir arī krimināllikuma panti piemērojami. Jāmeklē juristus un apkrāptos. Uzraksti iesniegumu policijai, ja viņi neizrāda interesi..Nez, zvani kaut uz IEM un sūdzies par policijas darbu.

T to 20.09.2010

Nezinu cik Tev ir gadi, taču pirms dari, labāk parunā ar gudrākiem cilvēkiem! Ja tu slēdzi aizdevuma (līzinga) līgumu, tad Tu un tikai TU uzņemies saistības gan pret banku, gan pret auto! Tas ko tu tu tur paraksti vai neparaksti ar trešajām vai sestajām pusēm, bankai tas ir pie vienas vietas, kau arī ar visu notāru! Ielāgo to! Tie visi, kas liek sludinājums ss.lv, ka pārņems līzingus. pie notāra parakstot līgumu...smiekls nāk...tam nav nekāda spēka attiecībā pret banku! Tu pats vari celt prasību tiesā pret trešo personu, bet tikmēr banka varēs tevi drāzīs. Norij to krupi, samaksā kas maksājams, ja nevari, tad taisi fizisko maksātnespēju! Mācies no kļūdām!