www.sudzibas.lv Autoline SIA Krāpšana auto remonta laikā

Autoline SIA - Krāpšana auto remonta laikā

Aizvedu savu mašīnu uz servisu SIA Autoline,gramzdas iela 2, Rīga. Pēc pārbaudēm izrādās, ka jāmaina galvas blīve, un ar to saistītās lietas, vienojamies par samaksu 300 EUR un remonta laikiem. Pēc dienas zvana un saka cena būs augstāka, tagad būs jāmaksā 450 EUR. Ko vajag to vajag, galvas blīves remonts nopitens, piekrītu samaksai. Zvana mašīna gatava- tikai gāzes iekārtu nemākot salikt atpakaļ, piekrītu aizvest uz savu servisu, lai tik kautko neizdara ne tā. (Likās jau dīvaini). Gāzenieki, saka, ka sprauslas demontējuši vienkārši laužōt visu.

Braucot pakaļ sastāsta visu kas nomainīts blīve ielikta, slīpēta, tosols ieliets, eļļa nomainīta u.t.t. Saku paldies un braucu prom. Pēc nedēļas no mašīnas jau eļļa izlijusi,vienkārši nav. Aizvedot uz citu servisu, saka, ka nekāda galvas blīve te nav mainīta, visas vecās detaļas stāv virsū, galvas blīve nav ne slīpēta, nekas nav mainīts, tosolā likti piejaukumi. Reāli krāpnieki. Un tad beigās vel tēlo, ka visu esot izdarījuši, samainījuši. Neiet pat runa par kādu atrisnājumu. NEIESAKU nevienam. VIENKĀRŠI KRĀPNIEKI.

Dainis 20.10.2017

Tāpēc ir svarīgi atrast savu uzticamu meistaru pie kura vest auto uz remontu, no šādiem servisiem visādus brīnumus var sagaidīt.

D Dace1980 01.07.2018

Kaut ko Tu te @irs. Tie čaļi var kļūdities vai ko neizdarīt, bet nekad nav ņēmuši naudu par neveiktu remontu un nenomainītam detaļām.