www.sudzibas.lv Autokada Apkalpošana

Autokada - Apkalpošana

Esmu pats saimnieks transporta kompānijai, un pats pieprasu no saviem autovadītājiem labu attieksmi , komunikāciju ar klientiem. Tomēr ierodoties šajā auto veikala filiāle es saskaros ar visnelaipnāko apkalpošanu, kādu vien var vēlēties, ir tāda sajūta, ka esmu atnācis naudu viņiem prasīt. Par preču sortimentu sūdzību nav, tur viss ok, bet apkalpošana šausmīga, nekāds pakonsultēs , ne palīdzēs, tikai tad ja pats konkrēti zini ko Tev vajag. Ja arī tur neviena cita klienta nebūs, tad būs vēl pamatīgi jāgaida un jāmeklē, lai kāds iznāktu pie Tevis, un protams kad atnāk-ne labdien, ne paldies. Ir tāda sajūta, ka paši Saeimas ministri vai svarīgāki pat kungi tur sēž, ar attieksmi -ka Tu neesi nekas. Domāju, ka ar laiku kas mainīsies, bet nu jau gadi 3-5 viss pa vecam. Pēc kārtējās vizītes tur, tiešām kādu mēnesi nav vēlme tur rādīties. Tāpēc braucu tur iepirkties tikai tad....ja nevienā citā veikala Rīga vairs nevaru atrast preci kas nepieciešam, lai gan man pēc atrašanās vietas Jūsu veikals ir tuvu, bet tā ir pēdējā vieta kur iegriezīšos

V Valentins Krakauskis 08.08.2023

Ļoti slikti, un ļoti lēni pieņem preci, vis sliktākā firma kurā esmu bijis