www.sudzibas.lv Autoizsole.lv Auto ar slēptiem defektiem

Autoizsole.lv - Auto ar slēptiem defektiem

Autoizsole.lv (Sia Vectors) ir starpnieks Cow.com izsolēm. Šis kantoris jums sastāstīs pilnas ausis par to cik perfekti un nevainojami ir viņu piedāvātie auto un cik Latvijā visas mašīnas ir sliktas. Būtībā viņi ir starpnieki, kuri nodrošina tikai auto piegādi un, protams, iekasē naudiņu! Interesējoties par konkrētu auto jūs nesaņemsiet nekādu papildus info (man interesēja servisa grāmatiņu un tika melots, ka šāda info nav pieejama, saņemot auto servisa grāmatiņa atradās - to pārbaudot nebija nekāds brīnums, ka to slēpa - eļļas maiņas intervāli ik pa 30 000 un pusotru pat 2 gadiem) .
Autoizsole.lv (Sia Vectors) paši nedod nekādu garantiju un ne par ko neatbild!!! Saņemot auto jums būs 2 dienas laika to pilnībā pārbaudīt lai atklātu kādu defektu un iesniegtu sūdzību (auto reģistrācija un skate un apkope man aizņēma 2 dienas, pēc tam diagnostika un slēptā defekta atklāšana - nedēļu) . Manā gadījumā tika atklāta plaisa motora galvā - tāme - 1400 euro. Autoizsole.lv padzirdot ka ir pagājis vairāk par 2 dienām vairs sarunu nevēlas turpināt un paziņo ka pats vainīgs, ka tādu auto pirki...
Ja arī izvēlēsieties sadarboties ar šo kantori - esiet ļoti ļoti uzmanīgi un tiko auto saņemot momentā iesniedziet sūdzību par defekta iespējamību, vediet pie oficiālā dīlera un lai izjauc auto līdz pēdējai skrūvītei!!! Obligāti, jo viņi piedāvā līzinga auto, kuri parasti 5 gadu laikā ir nojāti līdz kliņķim, bet izskatās kā jauni
P. S. Kad pieteicu sūdzību, man no Sia Vectors puses tika draudēts nerakstīt sūdzības.lv un citiem masu mēdijiem pretējā gadījumā mani sūdzēšot tiesā par neslavas celšanu! (saruna ir ierakstīta) acīmredzot šis nebūt nav pirmais gadījums kad kādam ir iesmērēts defektīvs auto

Atbilde no Aivars Lipins 16.08.2016

Sveiki!
Es, kā AUTOIZSOLE.LV pārstāvis varu iekomentēt situāciju.
Andrejs nopirka automašīnu no mums un pēc 5 nedēļām viņš mums paziņoja, ka viņa automašīnai esot bojāts dzinējs. Esot dzinēja galvā plaisa.
AUTOIZSOLE nedod garantiju auto ekspluatācijai, bet gan garantē , ka auto no izsoles atnāks tāds kāds tas ir norādīts izsolē un bez liekiem defektiem. Šis auto arī atnāca bez liekiem defektiem , viņš pats to auto salauza un pēc tam mēģināja no mums izspiest naudu auto remontam. To es sapratu pēc telefonsarunas ar viņu kur viņš man pats pateica, ka viņš pie CSDD esot griezis saules ar to auto. To ko viņš tur raksta muļķības par kautkādu eļļas maiņu, ar to viss tam auto ir kārtībā, jo eļļas ir mainītas pie oficiālā dīlera un ik pēc 30000km ko arī paredz pats auto dīleris. Un starp citu no eļļas maiņas intervāla dzinēja galvā nevar rasties plaisa, no eļļas maiņas intervāla dzinējam var rasties izdilums. No saulīšu grieššanas gan var rasties dzinēja galvā plaisa, jo tādā veidā dzinējs tiek pārkarsēts.
Ar cieņu
Aivars.
AUTOIZSOLE.LV

J Juris Liepa Ziemelis 15.03.2017

Es arī esmu pircis auto autoizsolēs. SIA VECTORS kopumā ir krāpnieku kantoris. Kā Andrejs raksta viss ir 100% taisnība. Viņiem ir galvenais, ka Tu nopērc naudu samaksā un viss pārējais pie vienas vietas. Šeit klients ir pēdējā vietā, jo nauda visa jau tiek samaksāta uzreiz gan par auto gan brokera pakalpojumi viss. Klients saņem sūdu ne auto un viņiem ir pie vienas vietas. Ko Jūs nopirksiet Jūs nezinat.

E Edgars Bukovskis 23.11.2018

Pilnīgi piekrītu. Tā pati situācīja nu 2018 gadā 21 martā. Nopirku BMW 720, izrādījās,ka motors praktiski knapi turējās kopā un tas man izmaksāja pašas mašīnas cenu.