Autogāzes uztādīšana - Sliktākie TOP 3

Sveiki, potenciālie auto gāzes uzstādīšanas klienti! Gribu JUS INFORMĒT PAR SLIKTĀKAJIEM TOP 3 AUTO GAZES UZTĀDĪŠANAS KANTORIEM RĪGĀ! (PĒC MANAS PIEREDZES)

1. DIMEKS
2. AUTOGĀZE
3. HEINRIHS-GĀZE

ESMU PAVIESOJIES ŠAJOS KANTOROS UN NĒKĀDAS LABAS ATSAUKSMES NAV MAN PAR VIŅIEM!

P.S. TĀ IR TIKAI MANA PIEREDZE : ), PASTĀSTIET PAR SAVU?

Q

E Endijsssss 03.11.2017

Autogaz.lv saurba mašīna caurumus neapstrādajot ar antikorozijas līdzekļiem. Piestiprināta gāzes truba ar savilceju pie bremžu caurulītes .Bez brīdinājuma tika nomainīti numura rāmīši .uz manu lūgumu nomainīt rāmīšus atpakaļ uz manie meistari savas firmas logo vienkārši aizlīmeja ar izolacijas lenti.

Я попробовал в Риге на А.Деглава и у Домины и в конце остановился на Veiksme A ( http://www.agaze.lv/ru/ ) на Авоту 38. Я у них уже на 3 своих машинах ставил и ещё отцу и жене. На протяжении 11 лет с ними - ребята профи! И всем советую.