www.sudzibas.lv Autogāze /Jaurēderi/Jānis Pīlādzis autogāzes iekārtu uzstādīšana

Autogāze /Jaurēderi/Jānis Pīlādzis - autogāzes iekārtu uzstādīšana

Vēlos brīdināt visus, kas izmanto pakalpojumu " Autogāzes uzstādīšana automašīnā''. Šīs pakalpojums ir samērā sarežģīts un nav nekādu noteiktu standartu, bet ir noteikumi pēc kuriem jāvadās.. Tos noteikumus neievēro cilvēks, Jānis Pīlādzis no Ogres, pie kura ieliku savā automašīnā Ford (Mondeo) autogāzi. Čeku neizsniedza bez jautāšanas.. Biju pie viņa pusgada laikā 4 reizes un neko noregulēt nespēja un vainas nespēja atrast! Vairāk par autogāzes ievietošanu viņš automašīnu nepārzin! Mašīna neiet un visss.. Cilvēkam nav pietiekošu zināšanu, aparatūras un pieredzes. Ja viņš māk ievietot autogāzi, tas nenozīmē, ka viņš to izdara pareizi. Piem., trubām bija jābūt 10mm man ir 12.. reduktoram ir jāatrodas vismaz attālumā no motora 10 cm.. man labi ja paris milimetri.. nekam nav jāmētājas, sprauslām ir jāatrodas pareizā virzienā nevis pretēji un jābūt nostiprinātām, filtram nav jāberžas gar virsmām, visam ir jābūt piestiprinātam un pieskrūvētam. Ja Jums saka, ka nevarēja to tur novietot, tad lai atdod naudu un meklējat citu meistaru!!!! Cilvēks, negribēja labot savas kļūdas!