www.sudzibas.lv AutoFit Bezatbildība

AutoFit - Bezatbildība

Nesen biju mainīt savam auto bremžu klučus (uzlikas). Cenas tur ir neadekvātas, bet par kvalitatīvu darbu un jaunā detaļām ir jāmaksā. Labi, sāku taisīt, autoservisā teica ka tas ilgs dažas stundas. Atnācu pēc dažam stundām, auto nebija gatavs, gaidiju vel 1,5 stundas. Samaksāju, saņemu auto, viss ok. Pēc divām dienām braucot ar auto bija dzirdama sitoša skaņa. Beigās izrādijās ka tie "professionāļi" slikti pieskruvēja riteņus un visas skrūves vienam riteņam bija slikti pieskrūvētas un gandrīz bija vaļ Paveicās ka pamaniju to ne uz šosejas kur ir liela ātrums un nepaliku bez riepas braukšanas laikā. Viss varēja gadīties ar avāriju. Nebrauciet uz Autofit servisu Imantā!

G Go2go 23.02.2015

Там еще Эдвинс дизеля "чинит". Привез Опель, указал вероятную неисправность, - дохлый разъем на ТНВД psg16, прошу исправить. ... Первый месяц этот читака Белорусских форумов ковырял насосу мозг, второй месяц пытался пристроить несоответствующий датчик коленвала, мотивируя тем что машина доставлена на эвакуаторе и моим предположениям нельзя верить. Там Андрей бригадиром, вот в два голоса отрабатывали. Когда наконец почистили разъем, Опель ожил почти. Так я его и забрал, с кучей ошибок и без былой динамики. Доделал сам. Заменил этот разъем за полтора часа. Под капотом обнаружил трещину крышки топл. Фильтра обильно загерметизированную солидолом., а обломанные шпильки на впускном коллекторе, бесхитростно так, приклеены силиконом. Обращайтесь.

B Brauceis 24.03.2015

Remontēju tur savas četras auto. MB, BMW, Toyota un Citroen. Cenas normālas, auto apskatas par brīvu, ja kaut ko partāisa-bezmāksas. Esmu apmerināts ar šo servisu un atteiskmi.