autofirma "Raivo" - remonti

Lai arī Dobelē šī firma izskatās ļoti izmantota, toties ar kvalitāti ir nulle. Man dīzelim pazuda motorā eļļas spiediens- šie saka jāmaina šāles. OK. Nomainīja, eļļas spiediens nav. Sūkņa vaina esot tapēc piedāva eļļas sūkni par 250 Ls. Pats atradu jaunu par 135- 165Ls, taču noskopojos un paņēmu lietotu. Nu spiediens ir bet tāds zems. Izlēmu ka jābrauc lai sataisa līdz galam. Iedarbinu- eļļas spiediens nulle. Zvanu- kuras šales tad šie mainījuši. Izrādās klaņu, bet ne lielās. No kurienes tad spiedienam rasties? Un vai sūknis ir pie vainas?
Otrkārt tajā pašā reizē lūdzu nomainīt kvēlsveces. nomainīja vienu, beigto, bet es zem kapota nepaskatījos un rezultātā -10 C nevaru iedarbināt. Atveru vāku un redzu- 3 kvēlsveču štekeri salausti, viens nefiksējas īsti uz kvēlsveces kontakta, viens vispār nav virsū uzlikts. Tātad speciāli izdarīts, lai griestos labot nelekšanu augstajā laikā.

M maris 02.02.2010

vareeji saakumaa dziit uz motora diagnostiku un peec tam tikai taisiit

V Valdis 29.03.2019

Kaut kāds murgs. Visi man zināmie cilvēki ir braukuši pie Raivo un viss ir bijis kā gaidīts. Protams, ka ir bijušas problēmas, bet vienmēr tās ir nesāpīgi atrisinātas.