www.sudzibas.lv AUTODOC.LV vai pkwteile.de Krāpšana, nesamaksāšana par darbu

AUTODOC.LV vai pkwteile.de - Krāpšana, nesamaksāšana par darbu

Saņēmām e-pastu ar sekojošu piedāvājumu:

"Mans vārds ir Eugene Fisher un es esmu rezervesdalas24.lv sabiedrisko attiecību speciālists.
Mūsu kompānija ir ieinteresēta ievietot reklāmu Jūsu mājaslapā autoserviss4u.lv. Tas būtu lieliski, ja Jūs varētu atsūtīt mums reklāmas pakalpojumu izcenojumus (reklāmas baneriem, saitēm utt). Ar nepacietību gaidot Jūsu atbildi! Ar cieņu,
Autodoc GmbH, Berlīne, Vācija
Eugene [slēpt]@pkwteile.de"

Pēc visu parametru, cenas, samaksas un citu detaļu apspriešanas linku ievietojām savā mājas lapā un saņēmām formu rēķina izsūtīšanai. Kad links bija ievietots un notestēts, aizpildījām un nosūtījām rēķinu minētajam uzņēmumam. Atbildi arī saņēmām:

"
Hello,

Sorry,but we are already not interested in partnership.
You can remove our link.
Have a nice weekend.

Best regards,

Eugene Fisher
AutoDoc GmbH
Berlin, [slēpt]@pkwteile.de"

Domāju ka lieliskie "uzņēmēji" no jaukās vāczemes pagaidīja kamēr google noindeksēja linku mūsu mājaslapā, lai paceltu savu atrodamību internetā un vieglu prātu mūs uzmeta ar samaksu. Tā teikt - "vairāk neinteresē".

Secinājumus izdariet paši par šīs kompānijas darba metodēm un vai ir gudri uzticēties viņu interneta veikalu biznesam rezerves detaļu jomā.