www.autodoc.lv - Krāpšana

http://www.autodoc.lv/ ir tas pats tirgotājs, kas www.rezervesdalas24.lv.
www.rezervesdalas24.lv pasūtīju KYB amortizatorus un amortizatoru atbalsta remontkomplektu. Pasūtījumu saņēmu pēc 11 dienām. Sūtījumā KYB amortizatoru vietā bija Stark Professional Line Germany amortizatori. Par izmaiņām sūtījumā netiku informēts. Rezervesdalas24.lv mājas lapā uzrādītā cena šiem amortizatoriem bija līdzvērtīga KYB amortizatoru cenai. Meklējot informāciju par ražotāju un atsauksmes, nācās secināt, ka šī ražotāja amortizatorus citi tirgotāji nepiedāvā. Ražotājs reģistrēts pastkastītē Bahreinā. Preču zīmes reģistrā uzrādīts, ka īpašniekam ir tā pati adrese, kura uzrādīta rezervesdalas24.lv. Es neesmu vienīgais, šādi viņi apkrāpj pircējus gan UK, gan citur. Atpakaļsūtīšana izmaksāja 43Eur, ceru, ka nauda tiks atgriezta.
Tas pats tirgotājs atrodams arī šādās adresēs:
http://www.bildelaronline24.se/ un daudzās citās.
Līdzīgas atsauksmes:

T Termins 01.03.2016

Kapeikpisejs ari Afrika ir kapeikpisejs

V viktors resnis 25.09.2018

no autodoc pasutiju sviru komplektu lomforder prieks wv pasat b5.visi kodi bija noslipeti viņi tirgo kinieti lomfordera cena.vel pasutiju bremzu diskus ar kalotkam kas man ari nedereja.atpakal sutit sanak dargi viņi uz to spele.turieties talakno siim firmam.

S skandinieks 07.01.2019

Pasūtīju VEMO firmas droseļvārstu, atsūtīja kkādu Stark, mani par to nebrīdinot. Autiņa vadības bloks šo mēslu neatpazīst . Rezultātā ieberzos teju par 190 EUR. Krāpnieki !