www.sudzibas.lv Autocesis.lv Krāpšana/Maldināšana

Autocesis.lv - Krāpšana/Maldināšana

Šī kompānija maldina cilvēkus un liek visu ātri aizpildīt un parakstīt, apgalvoja, ka automašīnu dod līzingā, bet izrādās nomā, kur beigās automašīna nemaz nav tavs īpašums, bet tu esi tikai iznomātājs. Esiet uzmanīgi un piesardzīgi pie šī uzņēmuma un uzmanīgi lasiet ko jums liek parakstīt. Apgalvo, ka nav nekas jāmaksā, bet beigās pieprasa kaut kādu komisijas maksu 50euro. Kā arī automašīnai jau braucot parādījās problēmas ar riepām. Zinu, ka daļa ir manas vainas, ka nebiju uzstājīgāka un nelasīju cītīgu visus papīrus, bet arī kompānija nedrīkst maldināt klientu. Vērsīšos kādās iestādēs par apmānīšanu.

G

V vitols 06.01.2021

Iesaku apkopot visus pierādījumus un pieaicināt lieciniekus kuri varēja būt blakus darījuma brīdī un vērsties patērētāju tiesību centrā.

G GKA 06.01.2021

Tur bija viņu pašu cilvēki, diez vai viņi būs pret savu cilvēku

B Baltā ēna 06.01.2021

Vai Jūs gadījumā vienkārši nesamulsināja fakts ka Jūs esat kā turētājs , daudz līzinga kompānijas to dara, tiklīdz nomaksāts tā var pārrakstīt uz savu vārdu. Tā rīkojas lai vienkāršāk gadījumos ja nemaksā kredītu / aizdevumu.

G GKA 07.01.2021

šajā gadījumā tā nav. Mašīnu pēc 12 mēnešiem var nodot atpakaļ vai izpirkt par tādu summu, kāda tajā brīdī ir tirgus vērtība.

H Haris121 01.10.2021

Bet tur nav 14dienu atteikšanās termiņš?

H Haris121 01.10.2021

Ptac jazino