Autocentrs "Sevian" - Обман

Мы с мужем купили машину на плацу фирмы "Sevian".Машина 2005 года.И сейчас очень жалеем потраченных денег.Продавец(Александр)оказался не порядочным(к сожалению покупая не новую машину такое случается довольно часто).Помимо того,что при покупке он делал диагностику сам(мы не видели что и как происходило и это наша ошибка),так после покупки,когда начала выдавать ошибки электроника,он обещал все исправить за свой счет,но исправления как такового мы так и не дождались.В итоге муж сам сделал повторную диагностику и обнаружил, что настоящий пробег машины в почти в 1.5 раза отличается от указанного на одометре.Вообщем,не совершайте нашей ошибки,не покупайте машины на плацу фирмы "Sevian".

Papildināts Viktorija 21.02.2016

Пробег оказался в 1.5 раза больше,чем был указан.

V

B berimors55 27.12.2016

2016.gada 30.novembrī, Daugavpilī, Vaļņu ielā 22, SIA “SEVIAN” (reģ.nr. 41503043337, juridiskā adrese Vaļņu iela 22, Daugavpils) tirdzniecības vietā iegādājos lietotu automašīnu (turpmāk tekstā a/m) Suzuki Grand Vitara, 2003.izlaiduma gads. A/m aprīkota ar automātikso pārnesumkārbu un pilnpiedziņas režīmu. Darījumā kā komersanta pārstāvis rīkojās ALEKSANDRS JAŠČENKOVS, ar kuru es parakstīju īpašuma apliecību Nr. AC063196. Pie a/m iegādes es iepazinos ar tās vizuālo stāvokli, kā arī nedaudz (iespēju robežās) ar tehnisko stāvokli, tur pat teritorijā veicu nelielu testa braucienu. Uz darījuma brīdi a/m vizuālais un tehniskais stāvoklis mani apmierināja, tai bija veikta transportlīdzekļa valsts tehniskā apskate. Arī A.Jaščenkovs apgalvoja, ka a/m ir tehniskā kārtībā.
Nākošajā dienā, pie a/m sīkākas apskates, cimdu nodalījumā atradu transportlīdzekļa valsts tehniskās apskates protokolu Nr. DA16T052758207, datētu ar 2016.gada 26.oktobri. Protokolā minētajai a/m norādīts odometra rādījums 232499 km. Taču 2016.gada 30.novembra īpašuma apliecībā AC063196, A.Jaščenkovs, pārdodot a/m, odometra rādījumu norādīja 225500 km, kas atšķirās par 6999 km. Tādējādi es tiku maldināts par faktisko a/m nobraukumu.
Bez tam, divas dienas vēlāk, Daugavpils teritorijā bija atkusnis, apvidus ceļi bija apledojuši, bija slidens. Ievēroju, ka a/m, uzsākot braukt, visu laiku stipri izbuksē. Ar a/m salonā esošo sviru, ieslēdzu pilnpiedziņas režīmu, taču izbuksēšana turpinājās. Pie uzmanīgākas pārbaudes konstatēju, ka lai gan svira tika pārslēgta pilnpiedziņas režīmā, pilnpiedziņa neieslēdzās. Devos pie SIA “Sevian” a/m izplatītāja, kur norādīju uz tehnisko kļūmi. Uzņēmumā man piedāvāja veikt diagnostiku. Tā kā diagnostikas operatora tai brīdī nebija uz vietas, a/m atstāju. Kad atgreizos, diagnostikas veicējs man paskaidroja, ka a/m elektronikā defektu neesot, bet esot mehāniska problēma. Telefoniskā konsultācijā noskaidroju, ka defekts varētu būt sadales kārbā, kas atbild par pilnpiedziņas režīma ieslēgšanu/izslēgšanu. Es atkal griezos pie SIA “Sevian” pārstāvja ar lūgumu apmaksāt sadales kārbas remontu, taču man tika atteikts.
Tās pašas dienas vakarā, braucot ar a/m, salona panelī man iedegās gaismas indikators, kas brīdina par kļūdu “ABS” sistēmā. Es apturēju a/m, novietoju to uz rokas bremzes un vizuāli apskatīju bremžu sistēmu. Neko nekonstatējis, nolēmu doties tālāk, taču rokas bremzes sistēma palika darba stāvoklī (ar nospriegotiem bremžu klučiem). Mājās, izjaucot bremžu sistēmu konstatēju, ka visi bremžu kluči pilnībā nodiluši, visa bremzēšanas sistēma ir sarūsējusi, kā rezultātā bija iestrēgusi rokas bremzes sistēma.3
Uzskatu, ka SIA “Sevian” ir pārkāpusi “Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” 14.panta 1.daļas 4.punkta, 17.panta 1.daļas 1.punkta prasības.
Kā SIA “Sevian” darbību raksturojošs apstāklis ir www.sudzibas.lv mājas lapā publicētās negatīvās atsauksmes no citiem klientiem.

Sūdzībai pievienoju:
1) transportlīdzekļa valsts tehniskās apskates protokola kopiju;
2) īpašumtiesību apliecības kopiju.

G Grazhdanin 08.01.2017

Чистой воды брехня!!!
Видел я этот джип- ни ржавчинки. За такие деньги отхватил машину,подарили в подарок еще новые галогенки!!!!
ПООКУПАТЕЛЬ Berrimor, a в жизни Janis - прыгал от счастья что все получилось с кредитом, что скидку получил, что цена класная. Бессовестный!!!

СЕВИАН-Место где хорошие машины находят своих хозяев!!!!

А недовольный как Янис по жизни обиженный на всех. Не умеет ценить заботу и человеческое отношение!!!!

B berimors55 10.01.2017

Ув. ГРАЖДАНИН!
Никакой кредит не оформлялся, а платилась наличкой вся сумма!
Новых галогенок тоже не было, а была дана скидка за счет того, что галогенок не было!
УДАЧИ ВАМ ВО ВСЕМ!

G Grazhdanin 12.01.2017

Двуличие и ложь никогда не приветсвовалась. Кредит был,галогенки были, неоплаченный уезд из сервиса был. Почемы об этом умолчали? Все что и требовалось доказать: Максимально "урвать скидку и обмануть людей, уехать не заплатив" и даже СПАСИБО не сказать!!! А люди трудились,помогали, искали, делали диагностику- за которую вы уехали не заплатив: Очень красиво. Тихо... никому не сказав... Почему об этом не говорите? Наверное стыдно стало.
В магазине если кто-то купит молоко и уйдет тихо не заплатив - это называется по другому - воровство.

Очень печально, что вы в таком возрасте такое вытворяет и думаете что вам это будет все время сходить с рук.

Удачи Вам Янис в жизни-Берриморр во всем.

S SandraPircejs 05.08.2019

Apstiprinu kā Aleksandrs Jascenko ir krāpnieks! Man tika pārdota mašīna ir nobraukumu samazinātu par 150000 km un ar noslēgtam kļūdām. Ļoti nožēloju ka nopirku mašīnu pie šī cilvēka, neiesaku nevienam. Naudu pieprasa protams skaidra nauda un nekādus līgumus neparaksta. Turaties pa gabalu no Sevian!

K K.B 18.02.2021

Piekrītu, ka krāpnieki!
Arī iegādājos mašīnu šajā firmā. Sludinājumā norādītais neatbilda reālajai situācijai. Pie pirkšanas, firma teica, ka ja kaut ko nemākot ieslēgt, lai zvana, viņi visu paskaidros. Mēģināju slēgt kruīza kontroli, neizdevās. Aizvedu pie auto elektriķa, tur pateica, ka stūre esot mainīta un šajai mašīnai nemaz neesot tāda. Bet varot ielikt pa 60EUR. Zvanīju Sevian, sākumā viņi solīja samaksāt šo summu, pēc nedēļas jau vairs uz zvaniem un ziņām neatbild.
Tā pat arī nobraukums, griezts atpakaļ 60K.