www.sudzibas.lv AutoBums.lv Krāpšanās, slikts serviss

SIA Autobums - Krāpšanās, slikts serviss

SIA "Autobums" neiedeva čeku, vēlāk izbraucot no servisa pēc 30 min pamanīju ka visi diski ir saskrāpēti bor-tēšanas laikā - atgāja krāsa tajā vietā kur tie saskarās ar gumiju. auto ir jauns. Servisa vadītājs teica ka neko nezinot, un kompensēt nekādīgi netaisās - viņs māk tikai naudu ņemt. :) par kvalitāti serviss nekādu atbildību nenesot. Vēl izrādās, ka man bija jāskatās darba gaitai un tās rezultātam. Protams ja strādājošie slauķi būtu tos diskus notīrījuši no tās smērvielas ko izmanto bortējot, tad skrambas būtu pamanījis uzreiz.

S SiaLogic2 05.04.2016

Servis tiesam nekvalitatiivs, sievai taisiiju masiinu. galu galaa naacaas visu paartaisiit citaa servisaa, sie tikai skalji bljauj ka visu maak... cheku arii neiedeva jo redzot nav nepiecieshamiibas.