www.sudzibas.lv Autobrava Slikts serviss

Autobrava - Slikts serviss

Autobravai un Hyundajam teiksim nē!
Nodevu savu 4 gadus vecu Hyundai Santa Fe ar 60000 km noskrējiens uz kārtēju apkopi, turklāt pierakstoties minēju, ka nestrādā atpakļskata kamera un adptīvās gaismas, ko arī kopā ar apkopi gribētu atjaunot (galu galā nekas nav mūžīgs).
Rezultāts šokēja, rēķins bišķiņ zem 1000 eiro un mašīna atgriezta tādā stāvoklī kā arī saņemta ar nestrādājošu kameru un adaptīviem lukturiem.
Turklāt jaunas kameras izmaksas esot 250 eiro pluss darbs! Par adaptīvajām gaismām neskaidrība ir vēl lielāka. Izmaksas ziņā jautājums netika precizēts.
Citiem vārdiem sakot: 3 iemesli kāpēc nepirkt Hyundai!
1. Hyundai aumašīnas izpildījuma kvalitāte ir ļoti zema neskatoties uz luksuss klases statusu (varu tikai minēt kas notiek ar I20 un I30 īpašniekiem)
2. Pēcgarantijas servisa kvalitāte zem pieņemamā akcepcijas līmeņa.
3. Detaļu izmaksas vienkārši kosmoss.

Priekšējie bremžu kluči - 150 eiro
Pakaļējie bremžu kluči - 130 eiro
Stabilizātora atsaite - 75 eiro

Ne pirmo, bet pilnīgi noteikti pēdējo braucu ar Hyundai un apkopi veicu ar Autobrava!