www.sudzibas.lv Autobodyshop SIA Krāpšana, slikts serviss

Autobodyshop SIA - Krāpšana, slikts serviss

Nostrādāju šeit 2 dienas par noliktavas darbinieku, kad saku prasit algu par divam dienam Saka ignorēt. Kad atbraucu uz oficu pateica ka priekšnieka nav, pēc tam atsūtīja izzinu ka nemaksas neko jo pirma diena bija apmācības kolēģis stundu rādija ko darit bet otrajā diena es aizbraucu no darba uz stundu. Ligumu pirms darba uzsākšanas neiedeva varēju parakstit to tikai otraja diena beigas bet no kolēģiem uzzināju ka pus algas maksa oficiāli bet puse aploksne pēc Sita interese stradat šeit pazuda.

A Atrsn 15.09.2020

Ej uz darba inspekciju.

N Noliktavas darbnieks 15.09.2020

VDI ari nosutiju zinu

O OOOOOOOoo 15.09.2020

Tu gribi strādāt officiali bet prasi algu jau otrajā darba diena?

N Noliktavas darbnieks 15.09.2020

Algu saku prasit tresaja diena pec tam kad uzzinaju par algu aploksne un neatnacu uz darbu, darba attiecibas pabeigtas jabut samaksa

H Helsu 15.09.2020

A kadai apmakais jabut par to ka nenostradajat nevienu pilnu darba dienu?

15 stundas nostradatas par 2 dinam, vari vispar par velti stradat

T TransportsK 16.09.2020

Soda nauda par neiznākšanu uz darbu 3. dienā bez rakstiska brīdinājuma vai slimības lapas ir ierēķināta?

N Noliktavas darbnieks 16.09.2020

Ligumu neredzeju tapec ne par kadiem sodiem runa neiet.

T TransportsK 16.09.2020

Tāpat kā par jebkādu samaksu, likumsakarīgi.

N Noliktavas darbnieks 16.09.2020

Просто предупреждаю людей, куда ни в коем случае не стоит идти работать, просто, берегите свое время, обходите мимо эту шарашкину контору.

Paradeez 17.09.2020

Ja jums līgums nav parakstīts, vini jums neko nemaksās