Autoapkopes.lv - Slikts serviss

Uzņēmums, veica pierakstu gaisa kondicioniera uzpildei, pierakstīja klienta uz sestdienu 15.06. Plkts. 14.00.
Atbraucot savā brīvdienā, lai šo sakārtot, tika patērēts laiks un degviela, uz vietas tiek konstatēts, ka viss slēgts. Norādītais tel nr. Neatbild. 10 min. Pagaidīju un devos prom. Pakalpojums netika saņemts.

Tu Turkey901 18.06.2019

Šodien ir darba diena, vakar arī bija, zvanījāt viņiem, lai noskaidrotu situāciju?!

Ka Karina Pavlova 18.06.2019

Ar viņiem bija vienošanās, ka uzņēmuma priekšnieks sazināsies 17.06.19 , un radīs risinājumu. neviens nav zvanījis. tāda attieksme.

Tu Turkey901 18.06.2019

Kad Jūs par to vienojāties? 6dien, kad nevarējāt viņus sazvanīt un Jums neviens tā arī neesot atzvanījis? Vai, tomēr, kāds atzvanīja?!

Ka Karina Pavlova 18.06.2019

Atzvanīja kaut jau biju ceļā uz mājām, kaut kāds čalis, nestādījās priekšā. izteicu visu , ko domāju par šo , un tad man pateica, ka nodos priekšniekam info, ka ar mani pirmdien sazināsies par risinājumu. Un 17.06 es pati viņiem 13.00 uzraktsīju , jo biju pārsteigta, ka viņi nesteidz risināt izveidojušos situāciju. Sms ziņā tika piedāvāts jebkurā laikā veikt uzpildi. Tas bija arī viss. Kopsavilkumā - visvairāk esmu neapmierināta ar attieksmi, un komunikāciju no uzņēmuma puses. vairs neko neplānoju komentēt.