Autoapkopes.lv - Slikts serviss

Uzņēmums, veica pierakstu gaisa kondicioniera uzpildei, pierakstīja klienta uz sestdienu 15.06. Plkts. 14.00.
Atbraucot savā brīvdienā, lai šo sakārtot, tika patērēts laiks un degviela, uz vietas tiek konstatēts, ka viss slēgts. Norādītais tel nr. Neatbild. 10 min. Pagaidīju un devos prom. Pakalpojums netika saņemts.

K Karina Pavlova 18.06.2019

Ar viņiem bija vienošanās, ka uzņēmuma priekšnieks sazināsies 17.06.19 , un radīs risinājumu. neviens nav zvanījis. tāda attieksme.

K Karina Pavlova 18.06.2019

Atzvanīja kaut jau biju ceļā uz mājām, kaut kāds čalis, nestādījās priekšā. izteicu visu , ko domāju par šo , un tad man pateica, ka nodos priekšniekam info, ka ar mani pirmdien sazināsies par risinājumu. Un 17.06 es pati viņiem 13.00 uzraktsīju , jo biju pārsteigta, ka viņi nesteidz risināt izveidojušos situāciju. Sms ziņā tika piedāvāts jebkurā laikā veikt uzpildi. Tas bija arī viss. Kopsavilkumā - visvairāk esmu neapmierināta ar attieksmi, un komunikāciju no uzņēmuma puses. vairs neko neplānoju komentēt.

E Eriks969 26.11.2020

Bildes jau viņiem smukas saliktas bet atieksme ka uz bomzu garāžu aizvests auto!

E Eriks969 27.11.2020

Man arii bija pieredze ar sho "kantori" aizvedu savu audi, sagaidiijia ipasha kompaanija- paris dzeki reibumaa! Viens atsaucaas kaa iipashnieks-( runaaja loti skaisti- bet izdzeeris bija looti daudz)otrs Kaa meistars atsausaas(tas gan teica ka nesot dzēris bet smirdeeja kaa velns no peļķes izlecis! Apgriezos un aizbraucu, kaut vel mazliet uznaaca smiekli par chaliem kuri cenahaas nopelnīt- laiks apmēram divas - triis nedeelas atpakal