auto_sl.lv - auto noma

Tika sarunāts konkrēts laiks, kad varu saņemt auto, ko šī firma piedāvā iznomāt, taču pienākot norunātais dienā auto tika atteikts, tādējādi izjaucot visus manus plānus.

A Aigars 21.08.2010

J janis kalnins 24.10.2011

tiesi tas patys notika ar mnai.Pedeja bridi pateica ka masina nav pieejama.visi plani mainas

A ainars 24.10.2011

loti rupjsh un nekaunigs cilveks.mana klientus un krap naudu.ires masinas nozelojama stavokli var notikt kada nelaime.neizmantojiet vina pakalpojumus

M martins redzums 01.11.2011

izireju no viniem hondu accord un gandriz nositos stures sistema vinea bridi ateicas un kad informeju iziretaju vina pateica ka ta mana vaina