www.sudzibas.lv Auto win numura pārbaude Carvertical. Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana.

Auto win numura pārbaude Carvertical. - Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana.

Ja esat noskatījuši sev jaunu auto un vēlaties noskaidrot sava potenciālā auto noskrējienu un vēsturi nesūtat win numura pārbaudi uz CARVERTICAL. Nosūtīju win numuru samaksāju nepilnus 15 eur un neatsūtīja pilnīgi nekādu info. Vienā teikumā uzrakstīts avārijās nav bijis. Kad klātienē auto pārbaudīju ar krāsas biezuma mērītāju viss auto labais sāns bija špaktelēts. Noskrējienu vēsturisko tā arī viņi man neatsūtīja un kur nu vēl iepriekšējās reģistrācijas valsti. Kad sazinājos ar viņiem, lai atgriež naudu vai atsūta pilnu info protams neko no tā arī nesaņēmu. Protams nabagāks es nepalikšu, bet jebkurā gadījuma šī uzņēmuma pakalpojumus es neizmantošu un neiesaku arī citiem.

Oz