www.sudzibas.lv Auto win numura pārbaude Carvertical. Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana.

Auto win numura pārbaude Carvertical. - Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana.

Ja esat noskatījuši sev jaunu auto un vēlaties noskaidrot sava potenciālā auto noskrējienu un vēsturi nesūtat win numura pārbaudi uz CARVERTICAL. Nosūtīju win numuru samaksāju nepilnus 15 eur un neatsūtīja pilnīgi nekādu info. Vienā teikumā uzrakstīts avārijās nav bijis. Kad klātienē auto pārbaudīju ar krāsas biezuma mērītāju viss auto labais sāns bija špaktelēts. Noskrējienu vēsturisko tā arī viņi man neatsūtīja un kur nu vēl iepriekšējās reģistrācijas valsti. Kad sazinājos ar viņiem, lai atgriež naudu vai atsūta pilnu info protams neko no tā arī nesaņēmu. Protams nabagāks es nepalikšu, bet jebkurā gadījuma šī uzņēmuma pakalpojumus es neizmantošu un neiesaku arī citiem.

O

N Nija 07.07.2020

Pilnīgi piekrītu. Mana pieredze ar Carvertical ir ļoti tuvu iepriekš aprakstītajam, tik neprasīju naudu atpakaļ, jo tāpat ir skaidras, ka jēgas tam nav. Zemē nomestas naudas sajūta. Man ir skaidrs, ka citu reizi meklēšu citus variantus kā sameklēt informāciju par automašīnu.

ģ Ģirts Koņevskis 02.01.2021

Man ari bija ta ... Nopirku auto ! velns didija apskatit kas ar vinu noticis iepriekseja dzive ... Pilnigi nekada info vis tas pats , kas csdd ... auto ievest 03.03.20 loti noderiga info no vinu puses it ka to es csdd nevareju apskatit
salidzinaju vinu datus ar autodna noskrejiens bija autodna 389 tukstosi km bet carvertikal tikai 253 kurs bija LV csdd registrets ... bojajumi rakstiti nebija - autodna bija ierakst par bamperu un lukturiem ok
Reali jutos vilies

K Krišjānis D 02.02.2021

Ievadiju win, samaksāju par atskaiti. Protams neko nesaņēmu. Sazvanīt viņus nav iespējams. Automātiskais atbildētājs atbild, ka jāsūta epasts. Ļoti žēl, ka Timrots reklamē šādu iestādi

ģ Ģirts Koņevskis 11.02.2021

Pilnigi piekritu tev...
Kad meigini vienoties par nesanemto pakalpojumu tad atbild
Bet redzejat ar maziem burtiem rakstits ,ka mes nenesam uatbildibu par datiem ko savacam ...
Man bija vis nokopets no LV CSDD
Un viens teksts
Ne vai taksi stradats , vai sists , nekas
Iespejams spidometra raditaji groziti ...

G G.A 05.03.2021

Nopirku atskaiti Vācijā reģ. 2008g.ražotam auto...Pilnīgi visās pozīcijās ieraksti "problēmas nav konstatētas" vai "ieraksti nav atrasti" ;par foto nemaz nerunājot...pilnīgi nekāda info nevienā sadaļā un pozīcijā! Sadaļā aprīkojums --pat tur nekā ,tikai modelis un gads !Pilnīgs bulšits...zvanot neatbild un uz email arī nekādas reakcijas.! Naudu neatdod.
Pēc dīlera un Autodna ziņām ir pieejami servisa dati un remonti, nobraukums ,aprīkojums un viens neliels negadījums Vācijā 2017 g. par izmaksu 250eur.
Šis NAV reklāmas raksts...varu pierādīt pēc manā rīcībā esošas info.Kurš grib izmest naudu par neko-uz priekšu.
Paļāvos uz "Zebra" un personas P.Timrots sižetu.UN aplauziens! NU tie vismaz varētu figņu nestāstīt.

P pīle22 09.04.2021

Mana pieredze ir atšķirīga. Pirms dažām dienām es nopirku trīs ziņojumus, un es devu pilnu ziņojumu ar nobraukumu, servisa vēsturi. Vienā ziņojumā bija pat attēli. Es to nebiju gaidījis, bet Carvertical man patiešām palīdzēja izvēlēties automašīnu.