www.sudzibas.lv Auto vadītāju kursi Krāpšana Fortūnā

Auto vadītāju kursi - Krāpšana Fortūnā

Neiesaku Jums iestāties šajā auto skolā.
Viss notiek tikai pašmācības ceļā. Pasniedzējs(Juris Rezakovs) regulāri kavē kursus un klāt visam pasniedzējs vulgāri, rupji izturās pret saviem audzēkņiem.
Uz audzēkņiem tiek raidītas aizskarošas replikas.
Pirms skolas eksāmena, netika informēts, ka būs vēl jānokārto 3 ieskaites. Līdz ar to tikai pagarinot mācību termiņu, par kuru atkal jāmaksā attiecīga summa.
Ja neesi nolicis skolas ekāmenu 1 reizi, nākošajā jāmaksā jau 10 Ls. Kur ir loģika maksāt par skolas eksāmenu vairāk nekā par CSDD eksāmenu nokārtošanu?
Viena no retajām iestādēm kurā ir 90 eksāmenu jautājumu.
Un ir vēl daudz un dažādu nepatīkamu nianšu ar kurām mēs saskārāmies, kas lika noprast, ka šī pavisam noteikti nav tā labākā autoskola. Mīļie cilvēki, silti iesakam Jums neiet uz šo iestādi!

E Esesesseseseseses 25.01.2011

90 jautājumu ?! Normāli! Ko jūs teiktu ja Jums būtu jākārto C95 (prof.) eksāmens ar 200 jautājumiem???

P Piekasīgā! 25.01.2011

Vispār CSDD maksā stipri vairāk nekā 10ls, bet tas nu tā! Painteresējies un tad bļauj pilnā rīklē!

E Esss 25.01.2011

Piekasīgā! - paskaties CSDD cenu lapā - teorijas eksāmens CSDD maksā 8.95Ls - kur tu izrāvi ka CSDD dārgāk nekā autore uzrāda 10LS? :D tā kā pati nebļauj, ja pati neesi lietas kursā, kā izskatās.

M maris 26.01.2011

Es sajaa autoskolaa maaciijos pirms 7 gadiem varu uzreizi pateikt, ka autoskola nav laba un pats arii esmu dzirdeejis daudz slikta, par sho skolu, nav bijusi neviena laba atsauksme.negribu tagad staastiit visu siikumos, bet kursantam tiek likti visaadi skeersli, lai netiktu uz csdd

A Audzēknis 30.01.2011

Esmu šajā autoskolā mācījies no nulles divas reizes, tā sanāca. Pirmo reizi tiku līdz skolas eksāmenam teorijā, noliku bet turpināt nevarēju jo biju zaudējis darbu un naudas katastrofiski trūka. Pēc kāda pusotra gada atsāku mācības un par cik termiņš bija nokavēts, nācās iet atkal cauri šim naudas kāšanas aparātam. Instruktori šajā skolā dažādi, bieži mainās, pie skolas eksāmena grūti tikt, jo kamēr instruktors neatpelna savu nodomāto naudu, tu vari braukt nez cik labi, pie ekša tāpat netiksi. Kad nu beidzot izlūdzies lai tevi laiž uz skolas eksi, aiz muguras tev apsēžas tas fortūnas autoskolas direktors, tāds izbijis bandītelis un eksāmens var sākties. Nezinu kā citiem bet nu man sanāca, ka speciāli iegāž, lika braukt pa maršrtutu kur tieši pirms krustojuma uz divvirziena ceļa stāv noparkota mašīna un saka tagad pagriezies pa kreisi, es protams garām tai mašīnai uz pretējās joslas un griežos pa kreisi-eksāmens beidzies. Tā man īsti nepaskaidroja kā vajadzēja rīkoties. Vēlāk no citiem kas lika skolas eksi uzzināju, ka tam direktorelim braukšanas mācību kartiņā pirms ekša jāieliek vismaz 30Ls un viss notiekas. Tā arī nenoliku, jo atkal sākās problēmas ar naudu.

Z Zinaida 30.01.2011

A ja predlozila intimuslugi i sdala srazu-analiz krovi na RW i HIV.

V Viva 31.01.2011

Fortuna Sucks reāli, pirms gada mācijos, šausmas vēl tagad žēl tās naudas ko tur atstāju! Instruktors palika man 10Ls parādā par degvielu CSDD eksāmenā...absurds pilnīgākais!

T tā tas ir 01.02.2011

riktīga meslu skola. cik draugi tur macijusies visi neapmierinati. tikai naudu prasa sliktaka autoskola latvija!

A anita 02.02.2011

es mācījos fortūnā jā naudu vajag iztērēt aiziet bet tā ir paša vaine jo ātrāk aiziet līdz smadzenēm jo mazāk naudas aiziet jā ir jāatbild uz 90 jautājumiem bet toties csd ir viegli atbildēt uz 30 jautājumiem skola ir stingra bet pēcviņas ir labas zināšanas

eduardo 08.01.2013

Pareizi ir, pirms iestāties kādā autoskolā ir labi jāizpēta piedāvājumu un atsauksmes par šo skolu. Var sākt no literatūras - http://www.autoskola-presto.com/blogs/bezmaksas_auto_vaditaju_teorijas_kursu_skarba_patiesiba