www.sudzibas.lv Auto vadītāji Ceļu satiksmes pārkāpšana(regulāra)

Auto vadītāji - Ceļu satiksmes pārkāpšana(regulāra)

Nezinu,kur vērsties citur tāpēc gribu meklēt kādu atrisinājumu.Lieta tāda,ka Strenčos regulāri autovadītāji neņem vērā gājeju pārejas,kaut vai stāv mamma ar ratiem,lai tiktu pāri,vienkārši aizbrauc garām un neņem vērā to,ka vajadzētu apstāties,lai palaistu gājējus.Nesaprotu,ja reiz tāds likums,ka jāapstājas pie gājēju pārejām tad kāpēc tas netiek ievērots?!
Vēl pat šodien mēģinot iet pāri kad brauc,dodot tā zīmi,ka jāapstājas,vienkārši pabrauc garām un pēc gabaliņa apstājas un vēl nolamā(krieviski).

D Daturs 13.12.2012

Ir tādi gājeji kas neskatās un tik mauc pāri-tas nekas ka auto nespēs nobremzēt dēl slidenā ceļa! Galvenais iet tik pāri, jo visi jau paspēs apstāties kaut vai uz apledojuša ceļa Arī sarkanā gaisma uz gājeju pārejas ir tikai ziemassvetku dekors-galvenais iet pāri, tas nekas ka sarkanā gaisma, jaiet tik pāri... Beidziet čikstēt par sīkumiem, labāk priecājaties ka nesat uztaisīsijis avāriju dēl tā ka nespējat paskatities pa labi vai kreisi. Tas ka nolamāja bija pareizi, pašnāvnieki ir jāparaudzina!!!

Dannii Disaster 14.12.2012

Nu, Riigaa (un visur citur) jau tas pats. Es vienmeer apstaajos, ja redzu gaajeejus, bet tagad, kad ir saakusies ziemas sezona, tas ne vienmeer izdodas. Dazhreiz, ja aizmuguree ir mashiina, kas brauc ar taadu pashu aatrumu kaa es, strauji bremzeet nav iespeejams, jo tas ir biistami - gan man, gan gaajeejam, gan tiem auto, kas brauc aiz manis.

Paaris dienas atpakalj biju apstaajusies palaist gaajeeju... vadiitaajam, kas bija aizmuguree, tas nepatika - apdzina mani, gandriiz nesabraucot gaajeeju, un arii kaut ko kliedza pa logu (Latviski!).

Kur veersties ar taadu probleemu es iisti nezinu, bet domaaju, ka vieteejos celju policistus tas vareetu ieintereseet. Ja vinji zinaas vietas, kur tas viss notiek, noteikti atvilksies patruleet, jo varees piepelniities.

G Gunita Jansone 27.05.2013

Daturs- piedod atvaino, kāds sakars šeit ar pašnāvniekiem?!Vienkārši daži labi pārgudrie domā, ka muļķa mammas jau pastāvēs un pagaidīs nekā palaidīs vietā, kur ir gājēju pārejas..Bļāviens, stulbums kaut kāds.