Auto Trend - Krāpšana

Auto placis. Nepērciet nekad tajā vietā auto. Nopirku auto, nekāda vaina. Iet labi, kļūdas uzrāda par apkopēm, bet tajā pašā dienā, pēc iegādes, auto Vnk Saka neiet.. Servisā nesaprata pat kas par vainu, iznāca, izputēja bundulī vate, kas esot lv ielikta. Rezultāts, sadedzis izplūdes kolektors, bojāta turbīne, zonde, sprauslas Saka izmest ārā U. T. T. Tāme par remontu gandrīz 2 tūkstoši..
Zvanot uz placi atbild, tā tak lietota mašīna. Ko es no viņa gribot.. Izmesti jau 850 eur, bet rezultātā nav😶

B

T Turkey901 15.05.2020

Kādā veidā viņi noteica, ka vate ir Latvijā ielikta?!

Z Zane Putniņa 15.05.2020

Jūs domājiet, ka autoplacī sabāza izpūtējā vati, vate ar Latvijas marķējumu(jo kā gan var zināt , ka Latvijas vate:)) un tad speciāli Jums pārdeva? Priekš kam?

E Edmunds Gross 17.05.2020

Cik jau nav teikts un runāts kad no auto plača nevar pirkt mašīnu, un tieši no Rumbulā...