AUTO TIRGOŠNA

Nepērciet mašīnas autosalonā tērbatas ielā pretī Sporta Pilij, tur viņi nomazgā lai izskatās pizdata, bet tad kad tu pasaki "aizbraucam līdz servisam palūrēt vai viss cool" viņu atbilde:"nē vis ir cool, bet ja tomēr dikti gribi maksā 10Ls" un tā līdz servisam netiec. Pēc savas pieredzes tur nipirku Audi 80 1989 gada, 199697 gadā kā sāka pisties ej dirst vajadzēja labot katru dienu kautko citu, un tas tikai pēc nedēļas braukāšanas. tad es cerēju ka viņi bija labojušies un nopirku bemu - viss tas pats. NEEJIET TUR PAT SKATĪTIES. DIRST TUR DROŠI VARI NEJIET VIŅIEM BANDJUGĀM MENTI IR AIZMUGURE. i

O oke 06.10.2004

Es tur nopirku mashiinu. Kaa bonusu man izlieliija jaunas riepas. Es kaa nespeciaalists noticeeju. Veelaak braucot uz 80 saaka mashiinu kratiit. Dabuuju visas 4 riepas nomainiit, jo gumija bija galiigs suuds. Taa mani apkraapa shajaa tirgotavaa.