www.sudzibas.lv Auto skola Viktorija Vis ertaka, vis letaka, un atraka, autoskola

Auto skola Viktorija - Vis ertaka, vis letaka, un atraka, autoskola

sini, auto skola tiesam malaci, es sanemu auto vaditaja tiesibas, 1 menesa un 1 nedelas laika, un tas izmaksaja kopsuma, pat ieskaitot gramatas, izmaksas pildspalvas, un vel cela izdevumus, 300 lati taka 1 menesa un 1 nedelas laika man jau bija tiesibas roka, iterejot 300 ls, , es nekur vel nebiju redzejis tik leti, es macijos krievu grupa, 3 reizes nedela, skolotajs bija tiesam zinoss, ar labu speju izkaidrot lietas butibu, man pat nebija japulas pierakstit neko, sedi un uzmanigi klausies, skolotajs jau uztraucas ka nepierakstu, un instroktors ar bija krievu, izbraucu tikai 13 reizes, ar ko ar pietika, taka nekadu apmanu, vai viltibu no sis skolas nau bijusas, visiem silti iesaku apmeklet tiesi so sskolu, pats esmu loti apmierinats ka tik atri un leti dabuju tiesibas

S Santa 30.10.2010

A ka sauc gan skolotaju, gan instruktoru?

A Anna 11.11.2010

Pilnigi piekritu. Tiesam ideala autosskola.
Draudzigs kolektivs.Loti labs skolotajs.
Kolektivs vienmer megina palidzet un sirsnigi uztraucas par savejiem skoleniem.
Auto skola viktorija - labaka autoskola

M Marina 19.02.2011

Nu ochenj pohozhe na reklamu samoj administracijej! :)

Z Zinaida 19.02.2011

A ja za dva barana prava kupila!

M Mincis 24.08.2011

Ļoti laba autoskola. pa 1, 5 mēnesi dabūju tiesības. Iemacījos braukt un pat nebaidos braukt pa jebkādiem noslogotiem ceļiem! paldies viņiem

I Italjina 24.09.2011

Ja nje imeju nikak zalub k instrukturu.

E ernastante 28.09.2012

Paldies pasniedzējam Andrejam un instruktoram Rukutam. Atturīga inteliģence un augsta profesionalitāte. Tiesības nepilnu divu mēnešu laikā!