www.sudzibas.lv Auto Savirze slikts serviss, bojājums

Auto Savirze - slikts serviss, bojājums

Neieteiktu braukt uz šo Autoservisu.
Atbraucu pēc kupona uztaisīt savirzes regulēšanu, bet atklājās papildus defekti kas ir jālabo. Apspriedam tāmi par auto remontu uz 200eur un tām piekritām.Sākumā solija visu izdarīt par vienu dienu taču ne tikai neizdarija tajā pašā dienā, bet gan nākamajā arī netika līdz beigām viss izdarīts.Tajā pašā laikā papildus remonta summai 200eur pieauga līdz vēl uz 90EUR un kopējo summu 290 eur es samaksaju.Pirms labot un paaugstināt remonta summu no 200 uz 290 eur vismaz piezvanija un pakonsultējās ar mani, taču kad vēl reiz paaugstināja remonta summu par 30eur mani nebridināja tik stādija fakta priekšā ka viss tika izdarits un ir jasamaksā un starp citu summa 30eur ir par savirzes regulēšanu kas viņiem neizdevās izdarīt otrajā dienā vakarā.Otrajā dienā vakarā mums solija visu izdarīt līdz 19.00 bet es nostāvēju ar ģimeni ap 1 stundu un darbinieki atbildeja kad savirzes regulēšana vēl aizņems vēl 2stundas un lai mēs negaidam izdarīs nākamajā dienā. Tomēr neviens personiski un zvanot nebridināja kad remonta summa vēl pieaugs par 30eur.Uz jautājumu kāpēc paaugtinājās remonta summa pats šī servisa priekšnieks atbildēja kad man būtu jāzin ka savirzes regulēšanā var but vēl papildus izdevumi.
Pats jaukākais mūs gaidija pēc kāda laika. Pagāja nedēļa braucot ar mašīnu iedegās eļļas indikators.Zvanot servisa darbiniekiem pēc ilgas diskusijas man atbildeja ka ar auto braukt nevar un jāsauc evakuators un ja tomer bus viņu vaina viņi visus izdevumus segs, bet ja atklāsies kas vēl jālabo tad atkal summa augs.Atteicos braukt atkal uz šo servisu, jo runājot ar priekšnieku sapratu kad jēgas nav un remonta summa augs un augs... Beigās pats konstatu kad ši autoservisa darbinieki nepieskruvēja detaļu pēc eļļas maiņas paskatoties eļļas maiņas vietā kad kaut kas karājās...Lai Jums veicās vairāk nekā man