www.sudzibas.lv Auto-rent.lv Slikts serviss

Auto-rent.lv - Slikts serviss

Es neiesaku izmantot Autonoma nomas pakalpojumus. Personāls nav orientēts uz klientu un ir rupjš, un transportlīdzekļi nav tikai sliktā stāvoklī — tie rada drošības risku vadītājam un pasažieriem. Cita starpā īrētajā automašīnā trūka pat rezerves riepa, remonta komplekts, domkrats un instrumenti riepas mainai. Un tas ir tikai viena no vairakam problemam

B

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus