Auto-rent.lv - Slikts serviss
Es neiesaku izmantot Autonoma nomas pakalpojumus. Personāls nav orientēts uz klientu un ir rupjš, un transportlīdzekļi nav tikai sliktā stāvoklī — tie rada drošības risku vadītājam un pasažieriem. Cita starpā īrētajā automašīnā trūka pat rezerves riepa, remonta komplekts, domkrats un instrumenti riepas mainai. Un tas ir tikai viena no vairakam problemam
Pievienot komentāru