LV RU
www.sudzibas.lv Auto Paradise SIA Neizmaksā darba algas, atlaiž darbiniekus nepaziņojot

Auto Paradise SIA - Neizmaksā darba algas, atlaiž darbiniekus nepaziņojot

Visu laiku tiek pieņemti jauni darbinieki, gan darbam ar dokumentiem, gan saistībā ar metināšanu, remontdarbiem.
Darba algas netiek izmaksātas, visu laiku tikai solītas, arī darba vietas ir nenoteiktas, darbiniekiem, kuri pieņemti par metinātājiem, celtniekiem utt. pabeidzot objektu visu laiku tiek solīts, ka rīt, parīt, nākamnedēļ būs jauns objekts,un varēs turpināt darbu, ka algas tiks izmaksātas tikko tiks saņemta samaksa par pabeigto objektu, bet realitātē nav ne darba tālāk, ne samaksas, uzņēmuma vadītāju Valeriju Jefremovu nav iespējams sazvanīt.
Kā arī tas, ka darba alga līgumā ir minimālā, bet mutiski tiek solīta vismaz divreiz vairāk "aploksnē".
Tas pats arī ar darbiniekiem, kas strādā ar dokumentiem, grāmatvedību. Tiek sarunāts, ka darbs tiek veikts attālināti, pati firma atrodas Rīgā, grāmatvede/sekretāre/juriste ir no Rēzeknes, Kuldīgas vai kādas citas pilsētas, saziņa ar darba devēju V. Jefremovu notiek elektroniski un telefoniski, darba algas izmaksa tiek sarunāta 1x vai 2x mēnesī, jau pirmā algas izmaksa netiek veikta, atrunas, ka klients nav veicis maksājumu utt.
Pēc laika arī visa saziņa apklust, netiek celts telefons, turklāt vienā brīdī tiek atlaisti visi darbinieki, arī tie, kuri ir uz slimības lapas, kas pats par sevi jau ir pretlikumīgi.
Taču VID ir bezspēcīgs, vienīgais ko viņi var panākt ir uzlikt firmai naudas sodu, kas arī nenotiek uzreiz, jo notiek administratīvā lietvedība, kura velkas mēnešiem.
Lai atgūtu savu nopelnīto naudu ir jāvēršas tiesā, turklāt viena mēneša laikā.
Bet atrodoties uz slimības lapas tu nemaz nezini, ka tev atlaiž līdz brīdim, kad VSAA tev atsūta lēmumu par to, ka slimības pabalsts ir atteikts, jo kopš darba ņēmēja statusa zaudēšanas ir pagājušas vairāk kā 30 dienas.
Neiesaku nevienam iet strādāt šajā uzņēmumā, nav vērts tērēt savu laiku un nervus ar negodīgiem darba devējiem, it īpaši tādēļ, ka no valsts iestādams nav nekādas jēgas, viņi ir bezspēcīgi, jo tieši tik nejēdzīga ir mūsu likumdošana.
Kā arī tiesai dokumenti jāsagatavo pašam vai arī jāmeklē jurists, kurš to izdarīs. Kas, protams, arī nav lēts prieks, turklāt nav garantijas, ka pēc tiesas izdosies kaut ko iegūt.

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes