www.sudzibas.lv Auto Noma Lielirbes ielā 17A-2 Slikts serviss, beigtas mašīnas, drausmīga attieksme

Auto Noma Lielirbes ielā 17A-2 - Slikts serviss, beigtas mašīnas, drausmīga attieksme

Vecāki atbrauca no citas valsts, izdomāja paņemt mašīnu uz mēnesi. Atsauksmes nelasīja, lai gan šeit cilvēki jau ir rakstījuši sūdzības par šo kantori (līgumā rakstīts Sia Andrius Jk, lai gan citur atsauksmē redzēju citu nosaukumu) . Mašīnas sliktā tehniskā stāvoklī, uz vienas mašīnas sēdekļiem bija pelējums. Beigās nomainīja 5 mašīnas, visās bija problēmas, mainīja, jo nauda jau bija samaksāta. Vecāki aizbrauca, es personīgi ierados, lai saņemtu drošības naudu atpakaļ (to atdod pēc mēneša) . Pirmkārt, darbinieks uzreiz sāka aurot par maskām, nu labi, to aizmirsu izdarīt, tūlīt arī uzvilku, bet pats darbinieks sēž bez maskas (nākamajam klientam bez maskas itin neko nepateica) . Otrkārt, darbinieks pateica, ka zvanīja vecākiem uz ārzemēm, personīgi runāja, teica, ka ir atnācis sods par pārkāpumu. Tūlīt pat piezvanīju vecākiem, neviens viņiem nezvanīja, nekādus sodus nesūtīja. Darbinieks tikai mūsu klātbūtnē nosūtīja to sodu. Nepatīkams vīrietis, serviss itin nekāds, normāli paskaidrot situāciju un runāt ar klientiem neprot. Brauciet garām un nebojājiet sev nervus!

Mūs arī tāpat viņi piekrāpa. Arī vecas netīras mašīnas deva arī mainījām , tas pats, un pēc tam sodi nāk. Ka zināt cik ātri brauc kad spidometrs nestrādā , blēži.

L Liene Petermane 24.10.2021

Lūdzu,sazinieties ar mani FB. Meklēju apkrāptos no šīs firmas.

Es jums aizsūtīju ielūgumu Fb

A Anda Brilte 27.10.2021

Man personīgi nebija problēmu, mašīnu jau klients izvēlās pats! Drošības naudu paturēja mēnesi, bet par cik sodu nekādu msn nebija tad to dabūju atpakaļ bez problēmām. Neko sliktu nevaru teikt.

Man sods bija , viss bija laicīgi apmaksāts , bet tik un tā neatdeva naudu.