www.sudzibas.lv Auto neo SIA Valmierā Apmāns un liekie darbi

Auto neo SIA Valmierā - Apmāns un liekie darbi

Neiesaku taisīt auto pie Auto neo Valmierā. Reiz bija jātaisa auto uz skati un par cik tā bija mātes mašīna tad man īsti nebija laika doties uz Auto Neo tad viņai sakrāmeju pilnu bagāžnieku ar detaļām un aizsūtīju uz servisu savu māti.
Kā rezultātā aiz braucot uz srvisu tika pateikts ka lai nomaina tikai to kas ir nepieciešams.
Kā rezultātā vinji nomainīja audi Quarto visu piekari, filtrus, eļļas, bremžu klučus. Kaut arī pirms maiņas paši bija uztaisījuši diagnostiku kurā bija skaidri redzams ka jāmaina tikai viena svira.
Kad māte paņēma astranomisko rēķinu samaksāja skaidra nauda un protams ka kases aparāts nestrādāja. Čeka nav.
Pierādīt neko nevarēja.
Kad jautāju servisa vadītajam kur tāda muļķība mainīt visas detaļas bez vajadzības, kaut arī pirms 2 mēneši gandrīz visu piekari biju parlasījis. Atbilde bija vienkārša - mes vienmēr mainam visu ko klients atved.
Jo redziet precīzi netika norādīts kas tieši jāmaina. Neskatoties uz to ka paši taisīja diagnostiku nomainīja visu.
Protams naudu un detaļas atpakaļ nemainīja un naudu par liekajiem darbiem neatgrieza.

R

M mariska112233 02.01.2014

vis tas pats kas mums, jatais bija to ko pateicam, bet vini taisija to ko viniem gribejas, un uz skati aizvedusi pasi, un no mumsis sanema 440ls, ne parko, uz treso dienu no servisa masina grabeja vel trakak neka bija, ..CILVEKI-IESAKU NEVEST SAVAS MASINAS UZ SERVISU AUTO NEO, vini tur strada uz vienam krapsanam, bez ta vini pat neprot neko nopelnit.