Auto mazgāšana - Auto mazgāšana

Man sanāca ļoti nepatīkama automašīnas mazgāšana un salona tīrīšana Eurostop Valdeķu ielā 33, 18.03.2011. Aizvedu nomazgāt un iztīrīt Jeep Cherokee iebraucu iekšā, aizgāju smaksāju 18ls jo apvidus auto. Nomazgāja voirsbūvi tad skatos piem manas auto notiek tusiņš prasu kas pa lietu? Nevarot iedarbināt lai pārdzītu un salonu iztīrītu. Kapēc neplūdz man to izdarīt bet paši mēģina spaidot signalizāciju pie tam nēkādas atpazīšanas drēbes vai vārdi pie drēbēm nav. Jutos neomolīgi jo jāiet klāt jautram tusiņam, kur mēģina uzminēt pogas kas atslēdz signalizāciju, pilnīgi manā skatijumā nesaprotami sveši cilvēki. Piegāju klāt, cilvēks kas sēdēja pie stūres teica viņš ir darbenieks un vajdzīgs pārdzīt uz salona tīrīšanu. Es pats iedarbināju un pārdzinu auto. Sagaidiju kad mani beidzot pasauc ka ir gatavs var barukt. Izraādijās gatavs istenībā nav jo salons nebija līdz galam iztīrīts, bet aizslēgušās ir durvis atslēga palikusi iekšā. Uz jautājumu kā tā? man atbildēja ka nesu brīdinājis ka mašīnai ir centrālā atslēga. Respektīvi cilvēki kuri brauc mazgāt uz Ēurostop mašīnu brīdiniet, ka jūsu automašī ir cntrālā atslēga un ja duvis aizslēdz viņas aizslēdzās. Nācās zavnīt taksometram lai tiktu pēc otrām atslēgām uz mājām.Eurostop drbenieki pazuda no manas apkārtnes un neviens no jautās kopānijas nepiedāvāja aizvest mani pēc atslēgā uz mājām. Nācās izsaukt taksi + 7ls taksis un epabegta salona tīrīšana.Plus pie tā visa Eurostop salona tīrītājs bija noslēpis gumijas paklāiņus, pamaniju kāpjot iekšā nav! Prasu kur ir? Aizgāja meklēt pēc brīža atradās aiz kannām nomesti. Nezinu kpēc nevrēja normāli man pateikt ka tīrīšanas laikā aizslēgusies mašīna un piedāvāt mani aizvest pēc otras atslēgas, nevis spēlēt teātri ka mašīna gatava, slēpt gumijas paklāiņus, saukt mani it kā pie gatavas mašīna tikai iekāpt iekšā nevar jo aizslēgusies un vainīgs esmu es jo nepateicu ka a/m aizslēdzās ja viņu aizslēdz.

J

I Ieva 19.03.2011

Droši vien urlas!!!

T tana 19.03.2011

Tak auto mazgātuvēas strādā neizglītoti cilvēki, kas neko citu nemāk kā mazgāt mašīnas un arī vēl ir jautājums, vai prot to izdarīt rūpīgi.

S spodris 19.03.2011

auto jamazgā senču ielā - autoringā, uz kepas pa puscenu puikas uztaisa pa pirmo

D Diana 29.05.2011

Pilnībā tev piekrītu par notiekošo Eurostop. Biju aizvedusi vienkārši iztīrīt un viss bija izdarīts vispār nekā. Bet darbinieki vispār skatījās uz mani no augšas.

K kamazs 30.07.2012

man vislabāk patīk d52 dammes ielā, čaļi pa 40 min. nomazgā un iztīra salonu. tik katru reizi priecājos kā viss spīd un laistās.