www.sudzibas.lv AUTO MAJORS gribētos kārtīgi nolamāties

AUTO MAJORS - gribētos kārtīgi nolamāties

Nevienam, nekad, nekādā gadījumā neiesaku braukt uz to automazgātuvi. Man ar bija kopons un šorīt nolēmu uzfrišināt savu auto. Sākums jau tāds interesants... apjautājoties kāda kārtība, onka man "sidji i zhdji". Pasēdēju autinjaa. Tad aicina iebraukt. Rādu, ka man kupons un shamais kautko sāk murmulēt, ka viņam tēja garšojot un, lai eju augšā uz kasi apzīmogot kuponu. Tā arī izdaru un buros pa savu plānotāju kafejnīcā. Ienāk kautkādi čalīšu anketēt un recepcionists šamiem uzbļāva tā kā trakam kaiminju suņiem, ka negrib viņš 1-2 min atvēlēt. Nav jau mana daļa un moš tie jau 20tie tajā rītā, bet nu skarbi bija.
Tad sekoja pats interesantākais ko arī gaidīju. Kaut kur no lejas uzbļauj, ka mans auto gatavs. Nāku lejā un tas tējas dzērājs demonstratīvi sliekšņus tīra. Nu neko, kāpju mašīnā un šamais jautā kur tad tā tēja? Saku, ka šoreizīt gan nebūs uz ko tas tīrā latviešu valodā " togda bolse nejed suda." Pasmaidīju un aizbraucu. Man tagad pat pa matīseni būs pretīgi braukt :( :(

E

M maris 21.11.2011

aizmirsi pateikt, ka visur bez kupona viss tas maksa 4ls, otrs, ja tira salonu, tad pilna netiriba paliek, tresais nesit cekus, ceturtais tejas naudu prasa, it ka butu top modele, kas mazgatu auto. dzeraju kantoris...

D D&G 30.10.2012

Piekriitu, neiztiira kaartiigi, cigaani mazgaa, aizmuguree bernu sedeklishus pat nebij apacelushi, apaksaa visi cepuminji sabirusi, ta ari atstajusi. Neiesaku nevienam to ''mazgaatuvi''!

R ReinisZoodarzs 29.10.2013

Nu katram sava pieredze :D tur taisnība ka cūkainiem cilvēkiem iztīrīt pillllnīīīg visu 100% nav iespējams!!! :D Tur būtu puse dienas jātīra viss ja ne visu dienu pat :D, bet citi cilvēki rindā negaidīs tik ilgi, katrai tīrīšanai ir savs laiks, ja! :D Varbūt bērnus vajag sākt arī mācīt, beidzot, pie kārtības, bet ja jau vecāki ir cūkas kur nu šādu izglītību bērns saņems :D paši auto salonā ne to vien grauž un dzer pie stūres ...utt :D, neviens jau nezin, ka priekš uzkodām ir kafejnīcas, restorāni, uzkodu bistro - picotērijas...he soliņš parka un skat auto arī tīrs! :D

Mums šī iestāde iztīrīja auto salonu uz Okey, nomazgāja auto un protams ievaskoja to :D un neko sliktu nevaru pateikt. Protams - kā jau ar jebkuru Auto Mazgātuvi - sākotnēji ieplānotais laiks pastiepās, bet no otras puses - katra auto detaļa tika apmazgāta vairākas reizes, līdz ieguva spožo rezultātu, tādu kādu bijām iecerējuši. Kuponus neesmu lietojis, ar to nav pieredze bijusi... bet zinu, ka kuponiem ir savs derīguma termiņš gan.
un kamēr mazgā manu auto izmantoju mazgātuves kafejnīcu...