www.sudzibas.lv Auto Krāsošana Valmierā ''Beitēs'' Auto Krāsošana Valmieras Raj. ''Beites''

Auto Krāsošana Valmierā ''Beitēs'' - Auto Krāsošana Valmieras Raj. ''Beites''

Netālu no Valmieras matīšu apļa ir vieta ''Beites'' kur strādā krāsotājs Marģers Cālītis ar savu komandu. Neiesaku nevienam vest tur krāsot vai remontēt savu mašīnu. Jo šiem puišiem patīk izmeiģināt ko jūsu mašina ir spējīga izdarīt trasē vel viņi mēdz aizbraukt piknikā ar jūsu mašinu. Un kad jāsak strādat tad dzirdat atbildi -rīt. Bet darbs vispār ir galīgs KASJAKS - galīgi garam. Ja gribat braukt divreiz uz servisu ar vienu un to pašu problēmu tikai katreiz uz citu servisu tad lūdzu. NEVIENAM neiesaku braukt krāsot vai remontēt mašinu pie Marģera Cālīša. Šis Marģers vēl var priecāties ka tas toreiz tika tā aizmirsts bet tas tikai pagaidām M. Cālīša kungs...

J

I ivars 11.12.2010

piekritu ieprieks rakstitajam man bija lidziga pieredze neuzkeraties vienkarsi nebruciet tur savas masinas krasot utt.

K kaspis 13.12.2010

si vietina tiesam sird jau pasa sakuma kad saskaros ar viniem attieksme ka pret cilveku bet kad jalauz masina tad pa pilnu programmu ari viss tika salausts aizbraucu no tas vietas ar vairak problemam neka man bija sakuma

nav zinams par radniecibas pakapi starp tiem calisiem bet sis margers calitis ar savu komandu neko labu jusu masinai neizdaris

A andris 16.12.2010

cerams ka Margeram Calitim un vina draugiem visi ies ar likumu visi kas so lasa pastastiet ari citiem lai neuzkeras jo ari man ir slikta pieredze auto lietas saja iestade

D dzons 17.12.2010

ari man bija reize kad biju pie m. calisa un varu teikt ka ir diezgan nepatikami redzet ka kads lohs brauc ar tavu masinu vinam labak zinat ka beidzas sis pasakums bet laikam jau ir piemirsies un tad jau kada jauka diena kads vinam atgadinas velreiz un varbut izskaidros labak kadai ir jabut attieksmei pret klientu masinam

L laimis 09.01.2011

margers calits lohs kas neprot savu darbu un prasa tkai naudu tas jau sen zinams bija vismaz man

X xyz 17.01.2011

tadi ka m calits pilna lv bet es esmu viens to tiem kas tadiem dod pa muti gan pienaks ari tava karta marger calit

Z zoja 29.03.2011

arī mani Marģers Cālitis apčakarēja un arī mašinu salauza nevis sataisīja. Nevienam neiesaku ejiet ar līkumu tam nolādētajam idiotam nevis meistaram par tādu viņu nemaz saukt nedrikst - NEPRAŠA NEMĀKULIS UN SVEŠAS MANTAS BOJĀTAJS. Par cik viņš tur ne čeku dod un arī ne citus papīrus tad tiesa likumīga nebūs bet būs. Ja kāds pirms manis jau viņu nebūs notiesājis

E edgars 10.05.2011

margerim calitim jau sen pa muti vajadzeja sadot par vina darbiem